Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hazajöttem és lehúztam 2...

Hazajöttem és lehúztam 2 pohár vizet egyszerre (nem éhgyomorra) most mégis nagyon fáj a hasam, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az "ágyon kínjában vergődő vinnyogó" résznél elbotorkáltam zuhanyozni meg azzal a reménnyel hogy beleülök egy káb finom meleg vízbe... erre megjött. Szóval mostmár lejjebb is fáj. Ezzel mit lehet kezdeni. Fáj egy kicsit mert sokat ettem reggel, fáj a vízivástól és már a havitól. (ördögnek lélekeladós praktikákat is szívesen fogadok)
2015. júl. 17. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Két pohár víztől? :S Ez azért furcsa... Ennél több szokott kelleni az ilyen rosszulléthez...

Mindenesetre próbálj meg hanyatt feküdni, és várni kicsit. Nekem ilyenkor más nem szokott segíteni. :(

2015. júl. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nagyon faj? Csak mert az elejen "ágyon kínjában vergődő vinnyogó" jelzot hasznalsz, a vegen meg " Fáj egy kicsit mert sokat ettem reggel".

Mit es mennyit ettel nap kozben? Mennyire volt hideg a folyadek amit hazaerkezes utan ittal? Nem lehet, hogy csak a homerseklete nem tett jot?

2015. júl. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Reggel jól megtömtem magam gyorskajával, hazaérve csak kekszet ettem, az enyhébb hasfájás már hazaérés előtt megvolt mert ettem egy jó fűszeres krumplit viszont úgy tűnik a rohadt lassú emésztésem még nem bocsájtotta meg a reggelit.

Nem szoktam sokat inni alapból, ha nagyon szomjas vagyok akkor is 1 pohár elég szokott lenni, de lehet az is közre játszott hogy olyan hideg volt ami csak a csapból kifért.

Most elrágcsáltam egy kis kekszet meg kicsit relaxáltam, kezd javulni de nem kiabálnám el....

2015. júl. 17. 22:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Úgy csinálsz, mint akinek soha nem fájt még a hasa a menstruációtól. Hát mért nem veszel be egy tablettát?
2015. júl. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A menszeszes rész inkább csak olyan "na még ez is" hab a tortán, amúgy én sem tudom eddig miért nem de most már bedobtam egy algoflexet.
2015. júl. 17. 23:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Na, jobban vagy mar?

Ismeros ez a dolog, a gyorskaja miatt van ha alapbol lassu az anyagcsered nehezebb emeszteni az olajos, sok adalekanyaggal, fuszerrel keszult elelmet. Nalam is ez volt mikor fogyoztam, hozzaszokott agyomrom, hogy keveset kell dolgoznia, nem is nehez eteleket fogyasztottam, nalam is ez volt mikor aztan megettem egy hamburgert....

El fog mulni, jobb lesz ha (mar ha nem faj nagyon) mozogsz egy kicsit, egy kis seta vagy nyujtas otthon...de nem eroszak, ha a mensid epp most jott meg, elhiszem, hogy nincs kedved. Citromos viz talan enyhit picit. Ez meg eszembe jutott.

2015. júl. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha ilyen érzékeny vagy, akkor miért nem eszel rendesebben? Én szeretem, amikor a szervezetem szól, hogy jobb ételekre vágyik (amúgy sokat bír, de néha ő is tud). Sokunknak kicsit sem mindegy, mit eszik, rossz étkezéstől simán fájhat az ember hasa.


A víztől nem hiszem, én se szoktam egyszerre 1 pohár víznél többet inni, de mostanában lenyomok fél litereket egyszerre, semmi bajom, de miért is lenne? Nem literszámra döntöm le, az már gond lehetne.

2015. júl. 18. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!