Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Sajnos nagyon stresszes a...

Leiyla kérdése:

Sajnos nagyon stresszes a munkám. Emiatt úgynevezett gyomorideg alakult ki nálam illetve étkezés utáni hányinger. Milyen "gyomornyugtató" gyomorkímélő ételt / italt tudnatok ajánlani ami helyretenné a gyomromat?

Figyelt kérdés
24/L
2015. júl. 21. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit. Ehhez életmódváltás kéne vagy más hozzállás a munkához. Majd biztos fognak ajánlgatni mindenféle természetes nyugtató teát, anyámkínját, de megoldalni ezt semmi nem fogja, mert fejben dől el!
2015. júl. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Munkahelyet kell vàltani. Más nem fogja megoldani.
2015. júl. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez tényleg nehéz ügy.

1es igen, a naturland nyugtató teája nagyon jó, én is meló miatt iszom főleg. Nem vagyok hajlandó semmi gyógyszer tablettát bevenni. Idegesen nem eszem. Úgy tudom károsabb ha idegesen eszel mint ha nem ennél, mert van akinek a gyomrát nagyon megviseli az idegesség. Mivel nekem is ez van, ezt alá tudom támasztani.

2015. júl. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szintiszoli123 ***** válasza:
seduxen
2015. júl. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, az a baj, hogy ami most még csak " gyomorideg", az később már súlyos pszichés probléma is lehet (és valószínűleg lesz is). A gyomrodat "nyugtatni" csak tüneti kezelés, semmit nem old meg. Próbálkozhatsz relaxációval, de előbb-utóbb váltanod kell, vagy rámegy az egészséged :-(
2015. júl. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!