Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 16 évesen végigcsinálhatok...

16 évesen végigcsinálhatok egy 3 v.5 napos tisztítókúrát?

Figyelt kérdés
Már neki is álltam volna a tisztítókúrának, de egy oldalon azt olvastam, hogy tinédzsereknek nem szabad méregteleníteni. Igaz ez? Vagy csak különbüző fajtájú méregtelenítések nem ajánlottak, de van egy amit modnjuk én is megcisnálhatnék?

2015. júl. 27. 08:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Figyu! Ilyen tisztito kurakat es turbozasokat majd csak akkor kell csinalni, ha az elet mar megragcsalt kicsit. 16 evesen joszerevel meg a tojashej is csak a napokban eshetett le a fenekedrol, csak azert mert hallasz ilyen tisztitokura szeru dolgokrol es talan meg szimpatikus is neked, ettol meg nem kell beallni a sorba.


4-5 evig meg siman fejlodik a szervezeted. Egyelore meg ne vonj meg semmit az egeszseges fejlodesedtol ... raersz par ev mulva ilyeneken gondolkodni.


Mit csinalhatnal? Elj egeszsegesen! Taplalkozz okosan, tanulj eleget es sportolj rendszeresen. Nagyjabol ennyit tehetsz, ennyi is a dolgod es ennyi pont elegendo.

2015. júl. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne csinálj semmiféle "tisztítókúrát", táplálkozz egészségesen, igyál sok vizet, egyél sok zöldséget és gyümölcsöt, hagyd el a nasit, üditőket, és mozogj naponta legalább 1 órát.
2015. júl. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pár naptól nem lesz semmi bajod. Én 14 éves korom óta csinálom őket néha-néha.
2015. júl. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
Ott kezdődik a dolog, hogy ezek a "tisztítókúrák" meg "méregtelenítések" tudományosan teljesen megalapozatlanok, totálisan feleslegesek, haszontalanok, és feleslegesen terhelik a szervezetet. Olvass utána, de lehetőleg ne a nőklapja fórumán, meg ne a naturahíreken
2015. júl. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tisztítókúra?

Az meg minek? Vesédet, májadat kivették ?

2015. júl. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!