Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek fogok izmot...

Szerintetek fogok izmot vesziteni, ha nem eszek szénhidrátot?

Figyelt kérdés

Bevallom, diétát kezdek holnaptól, de szivre tett kézzel mondhatom, hogy ez annyiban különb a többitől, hogy még ha akarnék sem tudnék éhezni :-)

Annyi az egész, hogy azt vettem észre, hogy tésztaféléket nem tartalmaz, se krumplit, se kenyeret

Ettől vesziteni fogok izomból is ? Van egy fórum ahol beszélnek erről a diétáról is mindenki azt irja, hogy 10 napon belül tényleg fogyott 7-8 kilót, ezért kérdem

És persze ezért is akarok nekifogni ! Nagy a tét :-D És nem veszélyes, 6szor eszem, nem vagyok éhes, szóval nem fogok összeesni


2010. márc. 6. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha kellőképpen fehérjedúsan táplálkozol akkor nem!

Főleg este a leglényegesebb fehérjét fogyasztanod!

Turmix pedig edzés után és lefekvés előtt, ha szoktál inni!

2010. márc. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
10 napon belül irreális 7-8 kg zsírt veszíteni. 1kg zsír "leolvasztása" nagyjából 7000kcal mínuszt jelent, gondold csak át. Egyébként az agyadnak szüksége van napi 120-150 gramm szénhidrátra, amit ha nem viszel be étkezéssel, akkor a szervezeted a glükoplasztikus aminosavakból (igen, nagyrészt az izomfehérjéidből) fogja előállítani.
2010. márc. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Éhezéssel lehet izmot veszíteni sőt akkor csak azt lehet veszíteni én már csak tudom a bordáim is elég durván kilátszottak mikor 39 kiló lettem egyébként 158 cm vagyok és lány! Biztos, h fogsz veszíteni!
2010. márc. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

20:02 - én gondolkodtam már ezen. Kb 11-12 fitnesz és egészségről szóló amerikai könyvet olvastam és igazad van, ez a diéta teljesen ellentétes az eddig olvasottakkal. De én az az ember vagyok, aki úgy véli, hogy nincs lehetetlen. És ezért sokminden sikerült az életemben, ami lehet, hogy lehetetlen volt, számomra mégis elérhető, mert sokszor hittem benne, hogy van valami a logika felett is


Mindenesetre köszönöm a válaszokat és úgy döntöttem, hogy neki kezdek és 10 nap múlva igérem, hogy leirom az eredményt :-D

2010. márc. 6. 20:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Az izomfehérjék építéséhez szénhidrátra van szükséged, tehát elképzelhető. De azt nem tudom, hogy a tartalék szénhidrát jó-e a fehérjeépítéshez.
2010. márc. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!