Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fornettis pogácsák ártalmasak?

Fornettis pogácsák ártalmasak?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat eszem, mert utba esik suliba menet. álltalában csak sajtos vagy burgonyás pogácsát eszek. ezek nagyon károsak, vagy hizlalnak?
2010. márc. 6. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem minkettő...ha meg tudod oldani ritkábban egyél!
2010. márc. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azért károsak, mert teli vannak E-vel. Tudod tartósítószer meg a hasonló szemetek. Én sosem veszek fornettit, mert látom, hogy a boltokban is 159 forint tíz deka! Hát én ennyi pénzből egy kiló levelestésztát kigyúrok itthon magamnak, és csinálok belőle legalább tíz fajtát.
2010. márc. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A pénztárcára sajnos nagyon káros... pedig annyira finom! Én is szoktam néha venni.
2010. márc. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen. csak suliban választhatok, eszem ezt, vagy előző napi (mivel koran kelek) pástétomos vagy szalámis kenyeret. e három közül meg ugy gondoltam h az a legjobb mert végülis száraz..
2010. márc. 6. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!