Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit ehetek meg még ma hízás...

Mit ehetek meg még ma hízás nélkül?

Figyelt kérdés
150cm 40 kg és lassan 15 éves vagyok. Ma ettem reggelire egy rozskenyer szalámis zöldséges szendvicset, ebédre egy mini pizzát mit ehetek meg vacsorára hízás nélkül? Ma nem igen mozogtam mert ma pihenő nap van és itthon vagyunk eglsznap de takaritottam meg unkaöcséimmel futkároztam. Mit ehetek méég meg?
2015. júl. 28. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amit szeretnél.
2015. júl. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyel rendesen, semmi baj nincs a sulyoddal. Fiatal vagy meg az ilyen ok nelkuli fogyozasokhoz. Lehet ugy gondolod, hogy nem akarsz elhizni es ez dicseretes, de a gyomorfekely sem lesz jobb kesobb. Ha vigyazni akarsz az alakodra, akkor inkabb sportolj egy kicsit es ugy tartsd karban magad. Amugy is a fogyotol csak sovany leszel, a sporttol viszont formas.
2015. júl. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy könyvet az egészséges táplálkozásról és a testképzavarról.
2015. júl. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az agyadat. Ja, azt nem...
2015. júl. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40 kg?? és 85 kg vagyok 2 méterre és vékony vagyok :D
2015. júl. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem kéne ráparázni a hízásra. Keveset ettél, és az sem a legjobb minőségű étel. Egyél valami fehérjedúsat, mert ezekben nem volt belőle túl sok. Hol van a normális étel, sült vagy főtt hús, tojás? Legalább 4 tojást egyél meg vacsorára, vagy egy jó szelet húst, esetleg egy adag túrót, akár ízesítve.

Kövér voltál, hogy ennyire rá vagy parázva a hízás témára? A jelenlegi súlyod alapján vékony kislány lehetsz.

2015. júl. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!