Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 15 éves lány,173 cm és 63 kg....

15 éves lány,173 cm és 63 kg. Mindig is rendesen/ változatosan étkeztem. ( hús, zöldség-gyümölcs, tejtermékek stb. ) Ez megfelelő testsúly?

Figyelt kérdés
2015. júl. 31. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Tokeletes! Lanyoknak ugy kell egyszeruen kiszamolni, hogy a testmagassag minusz 110 es megkapod az idealis sulyod.
2015. júl. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Eh... a súllyal nem sokra mész. Az számít, hogy nézel ki. van rajtad fölösleg? Akkor nem megfelelő. Gebe vagy? Akkor sem. Ilyen egyszerű.
2015. júl. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nehéz csontozatot örököltem. Kicsit kint van a bordám anyukám szerint és vékony a karom. Nőies alkatom van. ( csípő nagyság )
2015. júl. 31. 17:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ne a súlyodat nézd, hanem az izomzatod. 63 kilóval lehetsz olyan is, aki még életében nem edzett és csak annyi izom van rajta, hogy mozogni tud, a többi meg alaktalan test, meg a 173 centivel lehetsz olyan 70 kilóval, hogy tökéletes, sportos alkatod van. Szóval a lényeg, hogy edz minden nap valamit, én pl. a Freeletics-et ajánlom, mert otthon is végezhető és nagyon hatásos. Tartsd magad karban és akkor tök mindegy lesz, hogy 55 kilósan van szottyadt alakod, vagy 75 kilósan szép izmos. :)
2015. júl. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Fogjuk rá, hogy táncolok. Mondjuk napi másfél órát " ugrálok " folyamatosan. Emellett suli időben a heti 5 tesi + plussz ha jó idő van hétvégi futás a Margit-szigeten.
2015. júl. 31. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!