Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Folyamatos étvágy, minek...

Folyamatos étvágy, minek tudható be?

Figyelt kérdés

Nem vagyok túlsúlyos de rettenetesen idegesítő a folyamatos éhség érzet. Ha eszek rá egy fél óra múlva már újra éhes vagyok hiába figyelek oda arra hogy mit és mennyit eszek de sajnos egyre jobban jönnek fel rám a kilók, pedig napi rendszerességel eddzek.Valaki valami tanácsot tudna adni?

17L



2015. aug. 1. 23:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak ezzel problémáim, van, amikor a szervezet csak vízre vágyik, éhségérzetet keltve ezzel. Ha ezt érzed, igyál meg egy jó nagy pohár vizet. Viszont, ha ez sem válik be, egyél meg két tojást, mindegy hogyan, de ne étolajjal, ha sütve szeretnéd és az valóban elmulasztja a kívánósságot. De semmi mást ne egyél mellé. Ez nekem bevált :)
2015. aug. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi a tanacsot!😊
2015. aug. 3. 12:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy... csak akkor egyél, ha tényleg korog a gyomrod. Szerintem inkább csak kívánod az ételt. Nem tudom, hogy mennyire foglalod le magad valami mással, az is lehet, hogy ez csak pótcselekvés nálad.
2015. aug. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!