Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Most nem reg kezdtem el...

Most nem reg kezdtem el hanytatni magamat eves utan. Azota nagyon faj a torkom, es folyamatos hányinger gyötör. Es a fejem is szet hasad. Ez akkor a hanytatas miatt lehet?

Figyelt kérdés
Vagy lehet hogy csak bekaptam valami vírust, es igazabol semmi koze a hanytatashoz? Mert az orrom is folyamatosan folyik, es el is van dugulva. Egesz este nem alszom mert kiszaradok, mert a szamon veszem a levegőt. 5 percenként fújom az orrom. Nem hiszem hogy ez lehet a hanytatas miatt. Anya mikor megnézte a torkom, azt mondta hogy skarlatnak nez ki. Egyszer mar volt skarlatom es azt mondta hogy pont igy nézett ki. Mindenki mondja hogy menjek mar el orvoshoz, de nem merek, mert hatha kiderul a hanytatasos dolog. Szoval vírus, vagy a hanytatas következménye szerintetek?(bocsánat az ekezet hiánya miatt.)

2015. jún. 11. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Te hülye vagy, ha hánytatod magad akkor már beteg vagy, orvoshoz kell menned, aztán kiderül majd ha más gond is van. A hánytatástól beteges leszel mindig és tönkremegy a szervezeted, ronda lesz a bőröd, stb. Miért csinálod egyáltalán, semmire nem jó...
2015. jún. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
Már ne haragudj, de mi a franc az a hánytatás?Direkt csinálod, hogy hányjál? Ekkora baromságot el sem hiszek.
2015. jún. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hánytatod magad, tehát bulémiás vagy. Ez eleve egy betegség. A torokfájás lehet attól, hogy a visszahányt gyomorsav felmarja a torkod. Amitől kialakult egy felső-légúti gyulladás, ami orrfolyást, kiszáradást okoz.

A folyamatos hányinger a gyomros kikészülésétől alakulhatott ki. A fejfájás pedig a szervezeted kimerülésének jele.


Tehát igen, a hánytatástól vagy rosszul.

Áruld már el mire jó, hogy hánytatod magad? Ha fogyni akarsz azt diétával és mozgással érheted el. A hánytatástól csak beteg leszel. Egyél nem hízlaló dolgokat pl csirkemellet salátával. Grillezett zöldségeket grillezett húsokkal.

Ez az életmód nem fogyáshoz fog elsősorban vezetni, hanem a szervezeted kimerüléséhez. Akkor pedig bizony ki fog derülni minden.

2015. jún. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ertem. Köszönöm. Csak az a baj, hogy mar késztetést érzek a hanytatasra, es furán érzem magam, ha eves utan nem egybol a wc-re vennem az iranyt. Helyesebben tennem ha beszamolnek errol anyumnak? Ti a helyemben elmondanatok? Nem tudom hogy az jobb-e hogy skarlatosnak gondol, vagy az hogy megtudja hogy bulimiam van..
2015. jún. 11. 12:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha már késztetést érzel rá, hogy megtedd és nem tudatosan irányítod, akkor mindenképp mond el otthon, hogy gond van! Rosszabb lesz neki, ha már csak akkor tudja meg, ha kialakult a legnagyobb probléma (egészségügyi).


Ha nincs elég akaraterőd, hogy önként leállj, akkor orvosi kezelés kellesz. Olvass utána ennek a betegségnek, mert én csak az okozott problémák egy részét írtam le.

Utánaolvashatsz a kezelésnek is, hogy értsd miért van szükséged pszichológus/pszichiáter segítségére. Hidd el nem csak a bolondok járnak hozzájuk. Rengeteg olyan betegség van, ami lelki eredetű, ilyen a tiéd is!

2015. jún. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!