Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Idegességtől és/vagy szomorúsá...

Idegességtől és/vagy szomorúságtól előfordulhat, hogy nem vagyok szomjas?

Figyelt kérdés

Anyukám kórházban fekszik,most hétvégén itthon volt,ma reggel ment vissza és emiatt eléggé magam alatt vagyok.Eddig megittam egy nap kb. 2 liter kólát,de ma kb csak egy fél,max 1 liter ment le.Lehet ez az idegességtől?

Köszönöm a válaszokat.


2015. aug. 3. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:

A kérdésedre a választ nem tudom, fordítva nekem logikusabb lenne, hogy idegességében az ember pótcselekvésből iszik és kívánja az édeset, de mindenesetre ne igyál meg naponta 2 liter kólát, sőt lehetőleg egyáltalán ne igyál, mert elhízol, cukorbeteg lehetsz, csontritkulásod lesz, fogszuvasodásod lesz, plusz esetleg savtúltengés és álmatlanság, hiperaktivitás.

Anyukádat majd meggyőgyítják a kórházban.

2015. aug. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet. Igyál folyadékot, de inkább ne kólát.
2015. aug. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Tudom,hogy nem jó a kóla,tavaly abba is hagytam,teljesen kivontam és rá 4 napra olyan migrénes rohamom lett,hogy az ügyeleten kötöttem ki,mert már annyira hozzászokott a szerevezetem,hogy azóta félek abbahagyni,pedig tudom,hogy ártalmas. :/ Majd apránként szeretnék leállni vele.

2015. aug. 4. 21:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor állj le részletekben, mindennap kimérve 1 decit csökkentve, de ne is legyen otthon több, de muszáj, mert tönkretesz. Már olyan függőséged alakult ki, mint a drogfüggőség.
2015. aug. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!