Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Baj hogy ennyit ettem?

Baj hogy ennyit ettem?

Figyelt kérdés
Eddig elég keveset ettem,reggeli semmi egy kis ebéd és egy szelet kenyér este. Ma viszont akármennyit ettem nem volt elég. Reggelire egy müzliszeletet,ebédre krumplipürét és 2 szelet halat,3 szelet bögrés kevert sütit és egy csokit ettem eddig. Miért lettem ennyire éhes?
2010. márc. 7. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is így van, alapból alig eszek, és van néhány nap mikor viszont nagyon éhes vagyok és napi 6szor is eszek. Biztos ilyenkor pótoljuk be ami előtte kimaradt. Nincs ezzel semmi gond, kivéve ha hízékony vagy. Én nem.:)
2010. márc. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)) Nem vagyok szerencsére hízékony :)
2010. márc. 7. 19:32
 3/3 anonim ***** válasza:
azért mert eddig túl keveset ettél, és ki lett éhezve a szervezeted. Az is lehet h most nősz, és akkor pláne kell a sok energia
2010. márc. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!