Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma összesen 1040 kcalt ettem,...

Ma összesen 1040 kcalt ettem, DE! Nem mozogtam vagyis rohangáltam össze vissza, de úgy pl. futni nem mentem el. Picit bánt, mert úgy érzem hogy nem sportoltam és ennyit ettem és ez sok volt igy, hogy nem mozogtam. Szerintetek?

Figyelt kérdés
14lány 156 52.3kg nee bunkózzatok mert tényleg olyan rossz érzéés. :SS
2011. aug. 25. 19:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Alapanyagcsere alatt akkor sem eszünk, ha fekvőbetegek vagyunk, értve? Az koplalás -> árt az egészségnek -> árt a szépségnek, hosszútávon a fogyásnak is. 1300 alá NE menj, akkor se, ha egész nap fel se emeled a hátsód. Pláne ilyen fiatalon...
2011. aug. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
amúgy még annyi hogy nekem mennyi mellett kéne fogyókúrázzak? mmint mennyi kcal mellett?
2011. aug. 25. 19:47
 3/13 anonim ***** válasza:
Első nekem, a fogyáshoz a kalkulátor napi 1032 kalóriát számolt. Nah akkor most mit tegyek?
2011. aug. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
azt hogy. :O milyen kalkulátoron nézted?
2011. aug. 25. 19:58
 5/13 anonim ***** válasza:

Második válaszoló: Olvasd el a szép feltűnő piros betűket a lap alján. 1200 kcal alá semmilyen körülmények között nem lehet menni... Tehát, 1200 és 1300 kcal között egyél, vagy kattintsd át a fizikai aktivitást magasabbra, és meglátod, ha mozogsz is mellé, máris mennyit ehetsz...

Kedves kérdező: Nem kell fogynod. A fogyókúra a te korodban (főleg a mai naphoz hasonló koplalás) felborítja a hormonháztartásodat, ami menstruáció -kimaradást, majd meddőséget is okozhat...plusz még csomó gondod lehet, ha így elszúrod, rámegy az immunrendszered stb. Ezért nem ajánlják ilyen fiatal korban a szigorú diétát. Étrd meg, neked nem kcal-t kell számolnod, hanem enni NORMÁLISAN, hogy tudjál fejlődni (csak úgy szólok, valószínű most nőnél, ha a szervezeted kapna ehhez elég energiát)...Amit tehetsz, ha nem vagy megelégedve az alakoddal, hogy sokat mozogsz, sportolsz, de ne éhezz (és ne gyere azzal, hogy jajj, de nem is vagyok éhes stb.)!!

2011. aug. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
azaz igazsáág. :// h már két hónapja nincs meg, mert eléggé koplaltam eddig is. :S és sajnos nem tudok vissza állni mondjuk már ez az 1040 nagy szó nálam, mivel eddig kevesebbet ettem, sőt vannak napok amikor keveset is eszek továbbra is. :S és igy agyba tökre megértem amit mondasz, de igy nem tudom "megcsinálni" :(((
2011. aug. 25. 20:38
 7/13 anonim ***** válasza:
Anorexiás vagy..Ebőől, amit leírtál, egyértelmű...Kérlek, mej el egy dokihoz, mert hidd el, ez csak rosszabb lesz...
2011. aug. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
deeaj. :( én mindig eldöntöm este hogy holnaptól többet eszek és holnap lesz és megint elmegy minden amit eldöntöttem..:( nem akarook orvoshoz menni, anya már nagyon mondja de én nem akarook. :(( De így már nem gyógyulok hogy többet eszek mint mondjuk eddig? mert mostanába "többet" eszek....:S
2011. aug. 25. 20:46
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem, ugyani ezzel csak átvered magadat. A+több+ még mindig kevés...Aki fogyózik, 1300-1400 kcal-t eszik egy nap, és fogy!!!! Mire te noszogatásra eljutnál idáig, már 5 kg-val kevesebb lennél, és még mindig fogynál tovább, amíg meg nem halsz (persze előtte hajhullás, fogvesztés)!!!! Én is voltam anorexiás, tudom, mit érzel. Menj orvoshoz, ne mondd, hogy holnap ez meg az, mert fölébredsz, és jön az Úristen meghízom mi lesz velem, és megint semmit sme fogsz enni (mert 1000 kcal semmi)... De vedd figyelembe, ebből otthon kigyógyulni LEHETETLEN, csak orvosi segítséggel lehet. Minél később mész el, annál rosszabb. Én olyan súlyos eset voltam, hogy a kórházba nem vettek fel, mert nem akarták, hogy ott rontsam a halálozási rátát...Ez súlyos dolog, ne vedd félvállról...Ja, és tönkremegy bele a komplett családod is...
2011. aug. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
már tönkre ment. :( aajh. :///
2011. aug. 25. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!