Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázok és túlléptem a...

Fogyókúrázok és túlléptem a határt. Baj? Ennyit ettem meg: fél tál müzlit tejjel, ebédre egy tál lecsót 2 kis barna zsemlével és utána 3 palacsintát.

Figyelt kérdés
Most teljesen készen vagyok hogy ilyen sokat ettem:((( De úgy megkívántam. több mint1 hónapja fogyózom leadtam már 3,5kg-ot.:(( Köszi a válaszokat 18L
2011. aug. 13. 14:33
 1/6 bix ***** válasza:

? mennyi a határ kalória téren?



egyébként meg nem mondanék véleményt, mára már elég emberrel bunkóztam

2011. aug. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kedves egészségedre!

Annyira birom hogy itt sokan,most beleértve téged is rinyálnak pár falat kaján hogy jajj de sokat ettem,jaj de szégyenlem magam. Bezzeg mikor a fogyi előtt tolták magukba a csokiskóláspizzávalfűszerezett hamburgereket akkor nem szégyelték magukat? (Mert ugye aki fogyózik,annak valamitől fel kellett híznia). Amúgy beleértve engemet is,csak én nem rinyálok. Ha meg előfordul hogy pl megeszek jópár palacsintát akkor utánna már kizárólak csak fehérjét eszek aznap,és próbálok a napi kalóriaadagom közelében maradni és semmi para.

2011. aug. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor is rinyáltam közben meg zabáltam.:D:D 2 órát sportolok de ma nem tudok elmenni főleg hogy ennyi palacsintát bevágtam!stb.
2011. aug. 13. 15:24
 4/6 bix ***** válasza:
nem csak az a baj hogy rinyál hanem hogy bszik rá mozogni. azt meg ne mondja senki nekem hogy fél tál műzlivel meg egy lecsóval 3 papacsintával mozogni fog még, úgy, hogy ettől a mennyiségtől agyon f@ssa magát hogy jézusom mit zabáltam. lehet így is. testzsír százaléka nem fog javulni, így lehet csak igazán az alma, körte, meg mittudomén milyen alakból csinálni egy frankón telibesz@rt zsákot.
2011. aug. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 bix ***** válasza:

kérdező:


neeeeeemár. mennyit kalóriát viszel be egy nap és mit sportolsz 2 órán keresztül? amit itt leírtál az kb semmi, még simán belül kéne lenned a normális 1300-1600 kcal között, és emellett egy óra intenzív mozgással simán lehetne fogyni. vagy linkelsz vagy fake a kérdés

2011. aug. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha ez neked sok,akkor amikor 2órát sportolsz mit eszel? Ha salátásmarhaságokat abból lehetetlen hogy annyi energiád legyen hogy intenzíven sportolni tudj! Vagy csak ilyen "pun@ szellőztetést"sportolsz?

Én edzés előtt mindíg nyomok egy kis cht mert nem bírnám olyan intenzitással mint ahogyan kéne,ha meg csak pampogok edzés közben az nemsokat használ.

2011. aug. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!