Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Akkor most hogy is van ez?!

Akkor most hogy is van ez?!

Figyelt kérdés

-Makrobiotika: s napi táplálékbevitel kb 50,60%-ának gabonából kell állnia.

-Paleolit táplálkozás: a gabona emberi táplálkozásra alkalmatlan és hosszú időn át fogyasztva degeneratív betegségeket stb okoz.

-"Hagyományos" reform-, sportolói étrendek: a napi étkezést legalább öt részletre kell elolsztani

-Warrior diet: naponta egyszer kell enni azt is este

És még sorolhatnám. De ami a legjobb, hogy mindegyik működik és aki csinálja az teljesen ujjászületett és bármi más étrend szar.

Akkor most hogy is van ez?!!!


2010. márc. 7. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:

a legegészségesebb, az alap étrend, amit biosz órán tanul az ember, csak csökkentve, illetve e mellett sok mozgás. Szintén biosz óráról-> akkor következik be súlycsökkenés, ha kevesebb kalóriát viszünk be, mint amennyit elégetünk. Szóval nem olyan nagy ördöngősség ez, persze én megértem hogy sportolni fárasztó, de garantáltan beválik.

Sok sikert!

2010. márc. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
előző vagyok, itt egy kis táblázat, ha nem ragadt meg bioszóráról ;) : [link]
2010. márc. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a jó tanácsokat nem azért kérdeztem, meg amúgy is szoktam sportolni rendszeresen, de azért köszi, felpontoztam a válaszod:)

Csak azért írtam ki a kérdést mert egy idő után egy kicsit zavaró, hogy az ember egy csomó egymásnak tök ellentmondó módszert talál amik közül persze az összes az egyedüli jó stb.

2010. márc. 9. 16:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nagyonis helyes kérdést irtál


És nem értek egyet az első válaszolóval, számtalanszor tapasztaltam már, hogy a legokosabb a saját fejünk után menni

Ez lehet bunkóságnak tűnik, mégsem az. Két évvel ezelőtt lemondtam minden szénhidrátról, őszintén nem érdekelt hogy az itteniek mit hablatyolnak, sem azt, hogy mit mond a dietetikus, egyszerűen csak megtettem, mert már belefáradtam, hogy ne halljam a saját véleményeimet a másoké miatt

És sikerült. 68 kilóról 50-re fogytam, tehát nem voltam túlsúlyos, nem mondhatja senki, hogy ezért sikerült a fogyás. Egyszerűen sikerült, mert nehéz volt. Nehéz és fárasztó és ezért nem lehetett eredménytelen :-)


És tudom, hogy most sokan lehet lepontoznak, nem érdekel, ÉN nem azt akarom neked mondani, hogy te is állj át más étkezési módra, csak azt mondom, hogy nem jó mindig a többségnek hinni. Már gyerekekként is megtanultuk azt a játékot, hogy ' a többség dönt ', hát a többség sokszor dönt, viszont szerencsére mindenki a maga ura. Ha valami ötleted van vagy egy hirtelen kipattant szikra másra késztet, mint arra amit a többiek diktálnak, akkor érdemes azt a belső hangot követni. Semmi sem lehetetlen, mert 2 ember nem működik egyformán. Itt tévednek az orvosok és mindenki, hogy eldobják sokszor az életlogikát : 2 ember NEM EGYFORMA


Ha odaadok neked 20 oldalt, hogy tanuld meg lehet nem fog sikerülni 2 órán át, de lehet ha odaadom a padtársadnak akkor ő megtanulja. Mert semmi sem egyforma. Ezért nem a tömeget kell hibáztatni, mert végtére is csak te kell ismerjed magadat, de próbálkozni lehet ! Én belementem a hazárdajátékba, a folyamat veszélyes volt, viszont ahogy mondani szokás , a CÉLMENTESSÉG. Ez volt a fejembe, na és persze a cél , és végülis úgy sikerült, hogy még a szüleim se vettek észre semmit, csak az eredményt :-)


ÉS ezért mondom, hogy ne itélj el semmit, ameddig meg nem ismered ! És ne hidd soha semmiről, hogy lehetetlen vagy hogy nem létezik ! Nem tudhatod ! Nem tudhatsz semmit és ha ezt belátod akkor minnél többet fogsz megtudni. Ha pedig előitéletekkel élsz akkor csak elszűkül az agyad és rengeteg olyan dolog lesz, amit soha nem fogsz megtudni , szerinted az emberiség miért tud még ma is oly keveset ? :-)



Üdv

2010. márc. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!