Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Normális, hogy 1 nap híján 2...

Normális, hogy 1 nap híján 2 hete nem ettem semmilyen édességet, és már nagggyon kívánom?

Figyelt kérdés
Elterveztem, hogy 1 hónapig semmilyen édességet nem eszek, csak csümölcsöt helyette, de most már érzem a hiányát. Szerintem az lenne a normálils, ha ezt gond nélkül véselném. Azt hittem tovább fogom bírni. Már többször álmodtam azt, hogy csokit eszek....Belel sem gondoltam, hogy ennyire függőségben állok valamivel. Egy kicsit csalódott vagyok, de még próbálom tartani magam.
2011. máj. 10. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
tereld el a gondolataidat vmivel
2011. máj. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is vagyok így vele és rengetegen, ezért is írják sokszor diétában, hogy jobb, ha 1-1 kocka csokit megengedsz magadnak néha és így jobban bírod. :)
2011. máj. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
énis álmodtam már ilyet és úgy keltem fel hogy akkor keltem /ébredtem fel miközbe az álmomba épp ettem a csokit..bezabáltam egy kis banánt rögtön, mert megettem volna egy csomó csokit.
2011. máj. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok..az este falási rohsm! cukormentes müzli rizssziruppal, két nyuszitojás, 10 db keksz.............
2011. máj. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha rámjön az édesség utáni vágy akkor mazsolát eszek, vagy update pudingot, esetleg update túrórudit. Ez mindig segít, így nem kell a csoki.
2011. máj. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenki segítségét!:)

Sajna a fogadalmam mindenre szólt, tehát sem édes műzli, gyümis joghut, puding. De a mai napom már nagyon jó, abszolút nem kívánom az édességet, a tagnap egy kicsit gyenge voltam. Azonban ma újúlt erővel vágok bele a következő 2 hétnek. Kitartást mindenkinek!

Ma mérlegre áltam, és kereken 10 kg-ot fogytam február óta, szóval ez minden szenvedést megért!!!!:)

2011. máj. 11. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!