Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan lehet leszokni a túl...

Hogyan lehet leszokni a túl sok csokiról?

Figyelt kérdés

2015. aug. 6. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hogy darabolt céklát, répát, karalábét rágcsálsz. Ezeknek is édeskés az ízük, viszont jóval kevesebb a ch és a kalóriatartalmuk mint a csokinak.
2015. aug. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mennyi az a "túl sok"? MEg egyébként is: minek leszokni róla?! :D Csokinál jobb dolog nincs e világon.
2015. aug. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
tudom hogy nincs de ha van akkor biztos elfogy 5 perc alatt egy egész tábla sajnos :(
2015. aug. 6. 23:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha valamiről megpróbálunk leszokni, akkor azt csak fokozatksan tegyük. Szerintem ez a legjobb módszer. És persze tereld el gondolataidat a csokiról. Ha megteszed, és van akaraterőd, sikerülni fog, de ez is türelemjáték.
2015. aug. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jó kérdés...


Étcsokiból sokunknak kevés is elég.


Deha valaki nem tud kevés csokit enni és nem akar sokat, marad a semmi csoki, ha azt bírja.


Én a kakaóért vagyok oda, mindennap eszem, szerintem sosem igazán csokirajongó, hanem kakaórajongó voltam...


Nálam a zsíros, szénhidrátszegény étrend segített (egyben levive az édességvágyamat is). Aztán visszatért. Aztán átszoktam a kávéra és a kakaóra és mindenféle egyéb édességekre. A harc még folytatódik, bár a mai édességeim egész jók, így a motivációm kicsi.


Egy tábla csoki amúgynem feltétlenül vészes, sokan jóval több cukrot esznek normál étkezésükben, s ha egyébként jó ételeket eszik az ember, el sem veszi a helyet a fontos tápanyagoktól. Azért érzékelem a problémát s lelkileg sem jó a függés, az inzulincibálásnak is megvannak a hátrányai... De úgy vélem, a rosszul táplálkozó átlagember túl erősen elítéli a csokit. Annyi rosszabb étel van.

2015. aug. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha pár napig kibírod, akkor már nem fogod annyira kívánni, egy ideig ne legyen otthon csoki, nálam bevált. Most sok gyümölcs van, dinnyék, őszibarack, ezeket edd, ha rádjön a csokivágy.
2015. aug. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!