Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Elkezdtem fogyózni...

Mit tegyek? Elkezdtem fogyózni rendesen mozgok és csak olyanokat eszem emik nem hízlalanak de egy valamiről nem tudok leszokni, a csokiról.

Figyelt kérdés
Nos ezért nem tudom hogy mit tegyek mert úgy szeretem.Lemondtam a tésztáról a kenyérről meg a zsírós ételekről ettől nem tudok.Egyépként 15 éves múltam és fíú vagyok.
2012. jan. 9. 17:48
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocs,nem emik hanem amik.
2012. jan. 9. 17:50
 2/6 anonim ***** válasza:
néha nyugodtan ehetsz. Ha szereted az étcsokit, az még jobb.
2012. jan. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
15 évesen ne fogyózz, egyszerűen sportolj többet.
2012. jan. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én nő vagyok és ugyan ebbe a cipőben járok. Emiatt nem tudtam soha lefogyni. Most a fittness edzőm azt mondta,ha nagyon nem bírom, akkor inkább délelőtt egyem. Próbáljam megállni 1 hétig legalább és ha ügyes voltam, Vasárnap jutalmazzam meg magam, de ne sokkal. Eddig 1 hete ez megy, most vasárnap is próbáltam palacsintát enni a csoki helyett zabpelyheset, ami nagyon finom volt. Eddig megy próbáld ki, hátha neked is bejön. 1 hét alatt 4,2kg ment le.
2012. jan. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Az azért jobb ha nem tömény csokikat eszem,hanem pl.műzlit vagy műzli szeleteket?
2012. jan. 9. 18:13
 6/6 anonim ***** válasza:

müzliszeletbe van cukormentes ilyen pirosgyümölcsös és csokis is

müzli helyett csinálj te magad zabpehelyből+mézből, valamilyen aszalt gyümölcs avgy mag(dió, mogyoró, mazsola stb) valamilyen friss gyümölcs ezeket keverd össze és tegyél rá egy pohár joghurtot és egy negyed kocka étcsokit reszelj rá, amjd fokozatosan hagyd el a csokit, válsd le darált mákra, dióra, kókuszreszelékre

joghurtba, túróba keverj olvasztott étcsokit sovány kakaóport és fokozatosan csökkensd

korpás kekszeket rágcsálj el mézzel

egyél egy kiskanál mézet

szopogass el egy-két szem cukorkát pl verbenától van csipkebogyóba cukormentes

2012. jan. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!