Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha genetikailag vagyok sovány...

Ha genetikailag vagyok sovány akkor valószínűleg el se fogok tudni hízni?

Figyelt kérdés
A faterom is sovány
2010. márc. 8. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
hát akkor nem,ja
2010. márc. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
valamennyit szerintem biztos, hogy tudsz hízni ha megfelelő mennyiségű tápanyagot eszel.
2010. márc. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha elég kitartó vagy, el tudsz. Idősebb korodban nagyobb eséllyel.
2010. márc. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát azért mindenki el tud hízni, ha nagyon akar. Max neked kissebb rá a hajlamod, az lehet.
2010. márc. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%

Ez hülyeség, elnézést, már nagyon unom


Az emberek 1%-a képes sovány maradni mozgás nélkül és egész nap zabálva. Ha te úgy érzed, hogy ebbe az 1%-ba tartozol akkor baj van odafent.....az meg egy másik tál tészta, hogy relativan tényleg szerencsésebb vagy. De csak relativan


Ha egy kövér emberhez hasonlitunk akkor mondhatjuk, hogy a duci személy nagyon könnyen hizik, neked viszont elég ha mozogsz és már sovány maradsz. Viszont a másiknak diétáznia is kell, hogy NORMÁLIS maradhasson, szóval érted a lényeget, nem ? Te megteheted, hogy zabálj, mert ha mozogsz akkoris sovány maradsz, de van akinek diéta nélkül nem megy


Ennyiben jobb neked

de ne hidd, hogy nem lenne mód arra, hogy elhizz

2010. márc. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!