Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudna hízni egy genetik...

Hogyan tudna hízni egy genetikailag sovány ember?

Figyelt kérdés
Sokan mondták már meg olvastam is hogy nem tud, de istenem valahogy biztos tud nem?? én nem hiszem el hogy ne tudna szóval ha valaki tud erre valamit azt megköszönném :))
2011. febr. 17. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát brutál nehezen! Nekem úgy sikerült, hogy elmentem konditerembe gyúrni, meg mellette 6-7X ettem naponta. Így sikerült felszedni kemény 8 kilót egy év alatt!
2011. febr. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha megtapasztalja az igazi éhezést, akkor fog hízni, de utána ugyanúgy vigyáznia kell magára, mint másoknak.
2011. febr. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nagyon nehezen, én akármennyire akartam nem sikerült. 22 éves vagyok, 165cm és 48kg. Én is szeretnék hízni, de sehogy nem megy... :(
2011. febr. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Csirke+rizs. 1kg min. naponta, és a vágyaid teljesülnek.
2011. febr. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Mutant Ninja Pony válasza:
én az első válaszolónak adok igazat. logikusnak is tűnik az a módszer
2011. febr. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

figyelj !!


én 172 cm magas vagyok 45 kg ról 14 hónap alatt felmentem 73 kg ra a karom is 26 os ról 40 esre stb.... magamnak írtam az edzéstervet heti 4 alkalommal edzem :) és már az életem részévé vált mostmár nehezebben megy rám a súly de egy szem zsír sincs :D megnőtt az önbizalmam is. fehérjét és tesztoszteron növelőt szedtem ha gondolod átküldöm az edzéstervem

2011. febr. 22. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

oké küldd az edzésterved :D

vozarpali@freemail.hu ez az e-mail címem ide jöhet és köszi :D

2011. febr. 22. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!