Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fogyókúrába valaki ötlet?

Fogyókúrába valaki ötlet?

Figyelt kérdés
70 kiló vagyok,163cm és most nyáron szeretnék egy 10 kilót lefogyni comból és hasból? annyi előnyöm van hogy a mellem nagy és igy annyira nemlátszok ducinak és csak én tudom hogy hány kiló vagyok. valaki tudna valami ötletet nyárra ami tartós és nem hízok vissze nem gyógyszerek meg fogyiporokra gondoltam???
2015. jún. 8. 19:54
 1/5 Macska5 válasza:
A futás nagyon jó zsírégető, mivel mozgás közben a raktározott cukrok után ezt kezdi el bontani a szervezet, hogy energiához jusson. Az sem gond, ha nem mozogsz annyit, hogy ez beinduljon, hiszen a fölösleges cukorból zsír lesz. Ezen kívül a mozgás gyorsítja az anyagcserét. Az étkezésben pedig: érdemes viszonylag korán vacsorázni és mindig csak annyit egyél, amennyivel jóllaksz.
2015. jún. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gyógyszerek meg fogyiporok nincsenek. Mármint olyanok, amik működnek. Combról és hasból nem fogsz fogyni. Mindenhonnan fogsz fogyni, vagy sehonnan.


sargakapszula.hu


Ingyenes könyv, töltsd le és olvasd el. A futást hagyd a fenébe, mert elégeted az izmaidat is és lógni fog a segged, a melled, mindened.


De te nem akarsz "olyan izmos" lenni, ugye?


[link]


A két kép között a különbség az izom mennyisége. Ha csak futni fogsz, akkor barátkozz meg a bal oldali képpel.



Súlyzós edzést végezz, nem csak lefogyaszt, de formát is ad. Persze csak akkor, ha már tudod hogy mit és mennyit, mikor egyél.


Ha a kajád nincs rendben, nyugodtan fejre is állhatsz, soha az életben nem fogsz lefogyni.

2015. jún. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Macska5 válasza:
Második válaszoló, nem logikus, amit írsz. Az izmot a mozgás nem elégeti, hanem fejleszti. Az izmot csak súlyos éhezés esetén kezdi bontani a szervezet.
2015. jún. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Latom tenyleg fogalmad sincs hogy hogyan mukodik az emberi test. Az izom rohadtul nem az edzestol lesz erosebb, nagyobb, vagy akarmilyenebb.
2015. jún. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha normálisan étkezik akkor a futástól a "segge" miért lenne löttyedt ?!
2015. jún. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!