Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Működhet a suliban kajálás?

Működhet a suliban kajálás?

Figyelt kérdés
Nemsokára kezdődik az iskola,és gondoltam, miért ennék "szemetet", ha abból a pénzből vehetek rendes kaját is. Eddig nagyjából kekszeken, néha péki kaján éltem a tanéveim, és gondoltam, idén megpróbálnám másképp. Csirkemellre gondoltam, hogy vennék 1 hétre 1 kg ot, és naponta 200 g (5 nap suli van egy héten) csirkemellet ennék a suliban. Tapasztalatokat szeretnék, mennyire kivitelezhető, milyen zöldséget egyek hozzá, hogyan/mikor készítsem el, stb?

2015. aug. 22. 11:51
 1/8 anonim válasza:
Teljesen jo amit kigondoltal, barcsak mindenki ugy figyelne az egeszsegere mint te. En is ezt csinaltam gimiben. Elore elkeszitett etel dobozba es mar kesz is! Ha engem kerdezel a kivitelezeserol(etelallergias vagyok,es nalam csak paleo johet szoba) akkor neked hiper super konnyu dolgod van. Husihoz barmit tudsz varialni mint koret. Nagyon sok lehetoseg van es 100% hogy egeszsegesebb es olcsobb mint a menza vagy egyebek.
2015. aug. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
A lenyeg lemaradt: este szerintem ajanlatosabb elokesziteni. De ki hogy szereti, ha korankelo vagymint en akkor reggel. Koretnek barmilyen zoldseg szoba johet. Akar gyumolcssalata. Majonezes vagy sima salata. Nekem a kedvencem: a husit egyszerre egy serpenyoben megsutod a karikara vagott petrezselyem es sargarepa karikakkal, megvarod mig kihul es raontod a friss salatara, hozza vagsz paradicsomot es kesz is.
2015. aug. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Csinalhatsz fasirtot is.
2015. aug. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek! :)
2015. aug. 23. 13:37
 5/8 anonim ***** válasza:
És mennyire jó egy 5-6 napos csirkemell? Nyersen hűtőben is lejárnak ennyi idő alatt (sőt már ezt is úgy kell kifogni), elkészítve meg pláne.
2015. aug. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tehát akkor jobb lenne, ha minden nap vennék x grammot(200+valamennyi) és csak a következő napra készítsem el? És minden nap vásároljak? így összhangban tartható azzal, hogy ne romoljon meg?
2015. aug. 24. 00:53
 7/8 anonim válasza:
Vehetsz 1kg-ot,csak vágdszéd 200-200 grammokra és fagyaszd le.Este pedig rakj be 1-et amikróba és ennyi.A fagyasztóban nem fog megromlani.
2015. aug. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2015. aug. 31. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!