Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Melyik kávé hajt meg leginkább?

Melyik kávé hajt meg leginkább?

Figyelt kérdés
Reggel fogyasztva melyik fajta kávé vált ki leginkább székelési ingert? Eddig az instant, klasszikus Nescafé-t próbáltam, az nem mindig hat. (1kk kv, 1kk cukor, 1dl víz). Próbáltam még a 3in1 kávékat, az vicc kategória, illetve van még Douwe Egberts Omnia itthon (ezt még nem próbáltam, mert sose "főztem" még ilyet). Kotyogósom nincs, csak dzsezvám a törökhöz, meg vízforraló.

2015. aug. 23. 16:27
 1/4 anonim válasza:
71%
a békávé
2015. aug. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szintiszoli123 ***** válasza:
36%

A szalonnás.


Kicsit fura a kávé élvezetésről a székletrendezés kapcsán beszélni.

Egyél rostosan, igyál eleget (az elég-ről olvashatsz neten) és nem lesz rá szükséged, hogy kávét használj ilyen célra.

2015. aug. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Minek akarsz reggel mindenáron WC-re ülni?

Veszélyes szokás, mert az embernek nem feltétlen van rá mindig lehetősége, mondjuk 2 perc múlva megy a busza.

2015. aug. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem pl mindegyik meghajt, ha otthon iszom, még a 3in1 is. :) Különbözőek vagyunk ;)
2015. aug. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!