Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért van, hogy mostanság...

Miért van, hogy mostanság sokszor nincs étvágyam?

Figyelt kérdés

Augusztus elején kezdődött, tortillát ettem és az evése közbe olyan szinte hányingerem lett és rosszul lettem hogy azt hittem vissza is jön...utána egy balatoni nap után volt ez, ott lehet h napszúrást kaptam.Viszont tegnap mc donaldsba ettünk, nem ettem sokat de nagyon eltelített ebédre és utána itthon vacsorát se bírtam enni.Ma reggelre megéheztem, megcsináltam a müzlimet két kanál után azt hittem hogy hányok.Lehet ez stressztől?Új suliba kezdek, és miután kisírtam magam ebéd előtt anyumnak kicsit egyből tudtam enni.Most viszont megint éhes is vagyok de hányingerwm is van..tippek hogy mitől? 177cm vagyok, 60kg, fogytam is pár kilót.Túlságosan stresszelhetek vagy velem nem oké valami?

15/L


2015. aug. 28. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mindez együtt. Én pont így vagyok. Magamról úgy érzem a nyár kikészített, mert a forróságban mentünk minden felé, sokat fürdőztünk, össze vissza ettünk mindent, és még azt is eltudom képzeni, hogy romlott ételt is ettem. Ilyen melegben amik voltak, kisebb fertőzést úgy is lehet kapni, hogy nincs jelentős tünete, de rossz a közérzeted. Ráadásul stresszes is vagyok kicsit, szóval érzem ,hogy ezek most így felhalmozódtak, és a szervezetem most parancsol "megállj-t". Lehet jobban leszel, ha hűvösebb lesz, megszokod az új iskolát, és vissza áll egy rendszer az életedbe. Nekem is amúgy a rendszer hiányzik már.
2015. aug. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is úgy elment az étvágyam valamelyik hőségriadó közepén, hogy azóta se jött vissza. Éhes vagyok de belegondolok az ételbe, rosszul leszek. Húst nem ettem hetek óta, egyszerűen nem megy.

Jártam már így egyébként, visszaáll.. Mindig visszaállt nekem az eredetire.

2015. aug. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én eddig elég rendszeresen ettem, reggeli, néha tízórai, ebéd, uzsonna, vacsora..Ma csak ebédelni bírtam.Most is éhes vagyok, de mégse kívánok semmi ételt
2015. aug. 28. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!