Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez normális szerintetek?

Ez normális szerintetek?

Figyelt kérdés

Kb. egy hete kezdtem a fogyókúrát, 53,7 kg-ról. most 51,1 vagyok, napi 500 kcalt eszek és bűntudatom van ha akár 10 kalóriával többet viszek be. Reggel-este futok, délelőtt és délután is edzek, néha le kell ülnöm, küldönben összeesnék, de ez gondolom bárkivel előfordul.

51kg/165cm/15L.


2015. aug. 30. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:

A szervezeted reakciója normális, amivel előidézed nem. 500 kalória nagyon kevés egy fejlődésben lévő tininek, főleg ha még edzel is mellé. Normális étrend kell minőségi ételekkel és kevesebb szénhidráttal, nem kalória alapján pár joghurt. Ezt hosszútávon nem lehet bírni, ha meg abbahagyod akkor meg többet fogsz visszahízni...

Egyébként az adatok alapján nem tűnsz túlsúlyosnak

2015. aug. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
500 kcal nagyon kevés, félő, hogy leépülsz. Nekem gyanús, hogy testképzavarod van, mert az adataid alapján nem vagy túlsúlyos. Vigyázz magadra, ne csináld ezt tovább.
2015. aug. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ilyen fiatalon már fogyózol???? Minek? Most fejlődsz, ne sanyargasd magad!! A létezéshez is több kalória kell, mint 500...nemhogy mozgás mellé!!!! Honnan szedted ezt a baromságot???
2015. szept. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!