Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Evés utáni csak látszólagos...

Minoo kérdése:

Evés utáni csak látszólagos puffadás?

Figyelt kérdés

Minden étkezés után észreveszem magamon, hogy nő a hasam. Ez van már több mint fél éve, egyszer még március környékén láttam, hogy az ebédem után sokkal puffadtabb lettem, de nem éreztem semmit másképp, nem feszült a gyomrom, nem voltak fájdalmaim, szélgörcseim, semmi. Ilyen nem fordult még velem elő soha azelőtt, nem is értettem, hogy mi történt. Gondoltam jó, majd elmúlik. Reggelre tényleg újra lapos lett, de ez a probléma aznap és utána is visszatért, , minden étkezés után nagyra nőtt a hasam és nagyon zavar(t). Fogyókúrázni kezdtem, azt hittem először, hogy csak egy apró elhízás lesz a dolog mögött, gondoltam ez majd megoldja a problémát. De így 10 kg leadás után is fennáll ez a probléma még a mai napig is, és tényleg tanácstalan vagyok. Mégis mi ez?


Reggeli után nem látszik annyira. Egy szendvicset eszek mindig, olyankor lapos marad utána, itt nincs is nagy baj. De általában a második étkezés után azonnal nagyobb lesz, és már őszintén nem tudom, hogy mi lehet az oka. Órák kellenek neki, hogy lejjebb menjen, vagy csak reggelre múlik el legtöbbször. Nem hiszem, hogy ételallergia van a dolog mögött, hiszen bármit is eszem, puffadok. Akkor is, ha csak egy almát, salátát, főtt ételt, vagy bármit.


Valaki mondja meg kérlek mégis mi ez az egész. Ez valami betegség? Már mérhetetlenül zavar, hiába keresgélek nem találok rá megoldást, de még okot sem, hogy mitől lehet ez. Korai lenne még valami betegséget összeszedni... Espumisant próbáltam, hashajtókat is, semmi hatás. Előre is köszönöm!

15/l


15/l



2015. szept. 2. 19:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószínűleg felszívódási zavarod van, cukor, keményítő, valami. Gasztroentrológián csinálnak terheléses vizsgálatot, ha az lenne kapsz rá gyógyszert.
2015. szept. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!