Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Így van esélyem magasabbnak...

Így van esélyem magasabbnak lenni?

Figyelt kérdés

Kicsit elgondolkoztam ezen a kérdésen. Ugye elég sok mindenki abban a cipőben jár, hogy magasabb szeretne lenni. Kiírják a kérdést, hogy hány centik és, hogy hány évesek.


Nos én 19 éves vagyok, igazából a dologban csak ez a lényeg. Későn érő vagyok, nem nézek ki annyinak amennyi vagyok. Tehát elméletben én még fogok változni. Az, hogy gyakorlatban mi lesz az más dolog. Viszont én, ha most, D-vitaminban gazdag táplálkozást fogok folytatni, ami segít a csontok fejlődésében, akkor lehet esélyem arra, hogy magasabb legyek? Ti erről mit gondoltok? Felesleges, próbát sem ér meg, vagy lehet belőle valami?



2015. szept. 6. 11:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Ártani nem fog egy normális mennyiségű D-vitamin kiegészítés, de kétlem, hogy egy mm-rel is magasabb leszel tőle. Nem értem, a mai világban mindenki más akar lenni, mint ami.
2015. szept. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!