Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az aloe vera ital mindennapos...

Az aloe vera ital mindennapos fogyasztása okozhat gyomorpanaszokat?

Figyelt kérdés

Van itt esetleg valaki, akinek negatív tapasztalatai vannak vele kapcsolatban?

2 kupaknyit (60 ml) fogyasztok naponta, vízben.

Vagy ettöl rossz a gyomrom, vagy a gluténtól, ebben biztos vagyok.


2015. szept. 6. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, a gyomorpanaszokat épp, hogy enyhítenie kellene. Az FLP-os termékeket mondjuk nem ajánlom, mert tele van nyomva tartósítószerrel, sűrítőanyaggal, ami simán rákot okozhat, de az aloe feroxtól (Aloe24/7) nem kellene ilyen tüneteket produkálnod.
2015. szept. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kb. 2 hete iszom minden reggel, éhgyomorra, vízbe téve. Eddig én is jelentös javulást tapasztaltam, pár napja viszont érzem, hogy rossz a gyomrom, puffadtnak érzem magam. Az mondjuk igaz, hogy gluténes dolgokat is csak néhány napja eszek, elötte kerültem, mert hasi panaszaim voltak töle. Akkor viszont lehet, jobb, ha nem kísérletezem vele többet, hanem végleg elhagyom az étrendemböl.

Köszönöm a választ, hasznos volt.

2015. szept. 6. 15:01
 3/4 Lucifer vagyok válasza:
De. Au aloevera hashajtó hatású. Igy simán fájhat a gyomrod tőle, sőt foshatsz is.
2015. szept. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az FLP aloe vera italait nyugodtan fogyaszthatod, abban csak a belső kocsonyás gél van és a tartósító anyagok is növényi eredetűek.Lényeges, hogy stabilizálva van,így olyan, mintha frissen lenne szüretelve, benne van az összes hatóanyag.
2015. szept. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!