Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ti mivel éritek el, hogy...

Ti mivel éritek el, hogy mindennap el tudjatok menni "nagywc"-re?

Figyelt kérdés
2015. szept. 6. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
kv + sok folyadék, amúgy nincs kőbe vésve, hogy minden nap kötelező kakkantani
2015. szept. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sport+rostdús táplálkozás
2015. szept. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt normális szülő megfelelő neveléssel-szoktatással alakítja ki kisgyermek korban a reggelizéshez (esetleg az esti étkezéshez) kapcsoltan. Ha kialakul ez a feltételes reflex, az még zavaró külső körülmények ellenére is rögzült marad az egész élet folyamán. Egyébként meg valóban a növényi rostokban dús táplálkozás és sokat segít pl. az este elfogyasztott kaukázusi kefir, pár szem aszalt szilva is.
2015. szept. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én mindössze igyekszem egészségesen s úgy táplálkozni, ahogy nekem jólesik, semmi gondom e téren. Még csak nem is figyelek rá, hányszor van. Nem extrém ritkán, az tuti és baj sincs vele.

Ha külön tennem kéne érte, akkor azt gondolnám, nagyon rossz a táplálkozásom.

2015. szept. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elvileg nem kell minden nap, heti 3 az alsó határa a normálisnak. Bár én azt mondanám, hogy ameddig nincs székrekedésed, vagy egyéb testi tüneted, addig igazából minden normális, mindenkinek más ütemben működik a szervezete.
2015. szept. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 luciferko ***** válasza:

A fentiek javaslatát (étkezés!) támogatom. Elősegíti még, hogy


REGGEL FELKELÉS UTÁN ÉHGYOMORRA IGYÁL MEG 1-2 DL.TISZTA VIZET, MAJD 1/4 ÓRA UTÁN EHETSZ, IHATSZ BÁRMIT


Ez nem azonnal hat, de a folyamatos naponta ismétlődésre a szervezeted egészséges módon fog reagálni.

Csak türelem kell hozzá és a többiekre is halgass!

Jó egészséget!

2015. szept. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én mindig azt hittem, hogy mindenki mindennap kakil. Mivel velem ez a helyzet. Nem tudom, így szoktattak-e.


De semmi ilyen különleges dolgot nem csinálok, még csak egészségesen sem étkezem.

2015. szept. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!