Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A nyalóka miből készül?

A nyalóka miből készül?

Figyelt kérdés

Kaptam apukámtól nyalókát. Elkeztem nyalni de ez a kérdés eszembe jutott: miből készül a nyalóka? Gyorsan feljöttem írni egy ilyen kérdést.

egésségesen szeretnék táplálkozni hogy hosszú ideig éljek.


13L



2015. szept. 7. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
cukor, tesjav, almasav, citromsaav, különböző E betűs zöldségkivonatok a színezésre.
2015. szept. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha egészségesen akarsz tráplálkkozni, a cukor felejtendő.
2015. szept. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nekem azt mondták egésséges
2015. szept. 7. 19:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom ki mondta, de valószínűleg fogalma sincs az egészséges táplálkozásról. A finomított (feldolgozott) cukrok, lisztek nem egészségesek. A mai táplálkozásban rendszerint túl nagy ezeknek a mennyisége, ami egészségtelen. Sorra nyílnak a pékségek, és mind megél, mert az emberek nagy része péksütit eszik reggelire, az ebédhez kenyeret, stb. Persze kényelmes, mert kakaóscsigával 5 perc alatt meg lehet reggelizni, nem kell sütni, főzni, de sokkal egészségesebb lenne, ha megennének egy pár tojást zöldséggel.

Mértékkel fogyasztva szerintem nem okoznak problémát, tehát időnként 1-1 nyalókától nem lesz semmi bajod, de ha napi szinte fogyasztasz jelentős mennyiségű cukrot, lisztet, az idővel problémákat okozhat.

2015. szept. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Ez most komoly?
2015. szept. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!