Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért van mindenhol más íze a...

Miért van mindenhol más íze a rántott húsnak, ha ugyan abból készül?

Figyelt kérdés

PL. itthon is, minden rokonnál más ize van, pedig ugyan úgy tojás fehérliszt zsemlemorzsa, napraforgóolajban sült .... meg étteremben is más.. miért van ez ??


itthon sose lesz hasonló sem mint máshol, ha használt olajban sül sem. :D


2015. jún. 1. 13:54
 1/8 anonim válasza:
100%
Lehet az olaj, lehet a hús minősége. Én is így tapasztalom egyébként :D
2015. jún. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az itthoni a legjobb :D de se keresztanyámé se más rokoné nem olyan íízűű.
2015. jún. 1. 13:59
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a hittérítős rántott húsos üzenetet, de nem vagyok vallásos :DDDDDDDDD nem gondoltam volna hogy egy ilyen kérdésre privát hittérítő üzenetet kapok :D
2015. jún. 1. 14:26
 4/8 anonim ***** válasza:
45%

?

Legalább bemásolnád miről írsz ha privátot kapsz. Logi-cka.


Alapanyagok minősége eltérő, sütőanyag minősége és hőmérséklete, sütési idő eltér. Nyilván más íze lesz, többé-kevésbé.

2015. jún. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mindenkinek más izlik. Igy van ez az illattal is. Van egy megdöbbentő gondolat a Bibliában, hogy amit hallanak az emberek Isten szándékáról, vagy az élet illata, vagy a halálé. Akinek a halál illata, az nem akarja hallani.

A jw.org.hu hivatalos honlapon van ez az ismeret, és megmentést fog eredményezni a közelgő nagy nyomorúság idején.


Üdv.:

2015. jún. 1. 14:31
 6/8 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ, pl milyen húsból készül, mennyire van kiverve a hús, mennyi sót tesznek rá, ázott-e tejben besőzva, van-e rajta más fűszer is a són kívül, (van aki tesz rá fűszereket panírozás előtt), milyen az olaj minősége, napraforgó olajok között is van különbség ízben, milyen forró volt az olaj sütéskor, fedő alatt sült-e, vagy anélkül. Szerintem ezek is számítanak.

No és persze az is, hogy mennyire vagyunk éhesek, vagy ki főzte, a hazai azt mondják azért finomabb, mert azt nagy szeretettel főzte anyukánk, vagy nagymamánk, vagy a párunk. :-)))

2015. jún. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát tök egyértelmű idézet, a tök hitles Bibliából.. De a szándék a fontos, és az gondolom jó.
2015. jún. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ennek örömére ettem egy rántott hús illatú rántott húst :D
2015. jún. 1. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!