Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A pékárú fogyasztásakor...

A pékárú fogyasztásakor fellépő csuklást mi okozhatja?

Figyelt kérdés

A barátnőm ha kenyeret,kiflit,zsömle ilyesmiket eszik akkor elkezd csuklani,gondoltunk arra lehet lisztérzékeny.

Szerintetek mi okozhatja?


2010. márc. 14. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Biztos nem a lisztérzékenység, az élet nem ilyen egyszerű. Mindig csuklik, amikor iyet eszik?

[link]

2010. márc. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen ez már elég régi probléma nála
2010. márc. 14. 14:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is elkezdek csuklani ha ilyet eszek de csak ha üres kenyér ,kifli stb.Ha meg van kenve vajjal vagy bármivel akkor nem.Én is kíváncsi lennék a válaszra.
2010. márc. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Akkor is, hogyha jól megrágja? mert nekem akkor van ilyen hogyha nem rágom meg túl jól és kapkodva kajázok. És szinte érzem ahogy megakad meg ilyen folytó érzés és csuklok tőle nagyon
2010. márc. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha megrágja rendesen akkor is van amikor előfordul.
2010. márc. 16. 21:02
 6/6 anonim válasza:
azért csuklotok mert tul száraz a kaja én pl ha vmi hideg kaját eszek rögtön csuklok
2010. márc. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!