Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen természetes székletpuhí...

Milyen természetes székletpuhítók vannak?

Figyelt kérdés
Mostanában (második alkalommal) bogyós székletem van, pár bogyó kijön a többi benn marad,inger van de egyszerűen nem jön ki és kézzel kell kiszedjem.
2015. szept. 30. 21:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ne szedd ki kezzel...

Igyal rostos dobozos gyumolcsleveket, sok vizet /asvanyvizet/ teat/ kefirt, ill keruld a csokit, kakaot, nehez kajakat.

2015. szept. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szilvale, lehetöleg 100 %-os.

Kaphato naturtekakban is. De szerencse a szerencsetlensegben, h pont most van a szezonja, akar ki is preselheted magad is! Mig rendbejön a szeklet, addig igyal 1-1 dl-t alkalmankent.

2015. szept. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Sok víz sok nyers rostos növényi termés . Só , zsír , fehér liszt szárít és leterhelő .
2015. szept. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Húú! Én nem fognák kezet veled :)
2015. szept. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Este áztass be vízbe 1-2 evőkanál (őrölt) lenmagot és reggel edd meg. Ha nagyon nem bírod magában az ízét akkor rakhatsz bele lekvárt vagy joghurtot.
2015. szept. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Fertőtlenítem a kezem :D koszi a valaszokat,a szilvat mar nagyon sok helyen olvastam,hogy jo
2015. szept. 30. 22:50
 7/13 anonim ***** válasza:

Legalább napi 2,5 l folyadék, ha lehet víz.

Ez a titka.

Ha nem iszol eleget, és nehezen székelsz hosszú távon, könnyen kijöhet az aranyered is.

2015. szept. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Egyébként én terhesen ezt használtam,nem árt, 5-10 perc alatt meghajt. De ne szokj rá,mert anélkül nem fogsz tudni magadtól üríteni.

[link]

2015. szept. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Utolsó 2 voltam, mindenképp a napi 2,5 l víz ne maradjon ki! Kezdj inni, a Lavolac-t csak max 1 hétig használd, és meglátod helyre jössz. Sajnos tapasztalt, én sem ittam eleget, és már nálam ez nem probláma. Nekem is nehéz volt, ráadásul csak heti egyszer sikerül.
2015. szept. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ismerem a laevolac szirupot, nem is akarok hashajtókat szedni mert még fiatal is vagyok hozzá,illetve nem akarok hozzászokni,a folyadékbevitellel nincs gondom,de hiába iszok sokat...
2015. szept. 30. 23:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!