Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tegnap és ma összesen 6szor...

Tegnap és ma összesen 6szor voltam wc-n nagydolog miatt. Nem eszem sokat, sőt egészségesen eszem viszonylag. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2010. márc. 15. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
Elszaródási sorvadásban szenvedsz...
2010. márc. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
Ez a jojoszar effektus.Azt hiszed kinyomod de visszaugrik a kula bacsi.
2010. márc. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
megbetegedtél.. ennyi
2010. márc. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

2. Te nem vagy normális! xD

Amúgy ha fosol akkor gondolom beteg vagy.

2010. márc. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos gyors az emésztésed vagy ideges vagy.Ez még elfogadhatónak számít a férjem is naponta 3-szor kakil.Ha egyszer csak nyálkás és véres is lenne,akkor azonnal keresd fel a háziorvosod!
2010. márc. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Valami felpörgette az anyagcserédet. Ha nincs fájdalom, nem véres a székleted stb. akkor nyugi. Inkább örülj, mert ez jobb, mint a szorulás egy hétig :D
2010. márc. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

2. szétröhögtem magam xDDDD


jajj, de cuki voltál


Különben nem kell aggódnod, kérdező, anyum is igy van és azért nem tudtad, hogy aki egészségesen eszik az többet jár WC-re ? Mert a sok zöldésg és gyümölcs meginditja a hasat, de ez csak jóó!!!!


Megnéznéd én a mogyorótól milyen ritkán WC-zek és amikor alkalomadtán megörténik akkoris olyan, mintha végbélen keresztül szülnék


na m1

2010. márc. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Üdv.


Lehet táplálékváltozás miatt is... Valami olyan, mit eddig nem ettél: Gyümölcs, stb. Egyébként én is sokx járok, hosszú évek óta (ahágy fő étkezés, annyiszor), s semmi bajom nincs.

Egyébként azt mondják, ez az optimális.

Napi 3 nem tűnik ilyesztőnek. napi 13 már az lenne... :)

2010. márc. 21. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Előfordul bárkivel... Néha...

Egy nagyon fontos körülményre fölhívnám a figyelmed: A budin mindig legyen friss olvasnivaló!!!

2010. márc. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!