Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 159cm /52kg L vagyok. Hirtelen...

159cm /52kg L vagyok. Hirtelen felfutott rám ez az 5 kg. Hogyan lehet viszonylag gyorsan de egészségesen lefogyni ezt, kb mennyi idő alatt? én 47-48 kilósan érzem teljesen jól magam.

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Nem vagy kövér, még 55kg-ra is felhízhatsz, akkor se leszel túlsúlyos.
2010. jan. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jól sejtem, hogy tizenéves vagy? SZERintem nőisedsz. Ne fordítsd meg az időt. Hamarosan megszokod az új testedet, s jól fogod érezni magadat. Még így is vékonynak számítassz!
2010. jan. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nem,sajnos már 19 éves vagyok,és eddig sportoltam,most kerültem fősulira,és a rendszertelen étkezés betett :S

ez az 5 kg az utóbbi 5 hónap müve :( és tudom hogy nem vagyok túlsúlyos,de idegesit most ez.. sokkal jobban érzem magam kicsit könnyebben

2010. jan. 5. 15:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyugi, én is 19 évesen rendszeresen sportoltam és aránylag vékony voltam. Tehát feltudtam csinosan öltözni, és még jól is állt:)

162/ 48-49 voltam.

Szerintem 1 hónap alatt letudod adni a 4 kilót, de úgy, hogy ne most vizsgaidőszakban kezd el.

Esetleg úgy mostantól csinálhatod, hogy napi 1100 kalóriánál ne egyél többet és egyszer egyél többet, délben. Este 18 óra után max vizet igyál v édesítős limonádét. Sport nélkül így is lefog menni neked egy hét alatt 0,5 kiló! Így lehet h február elejére már 2 kg mínusz! Aztán ha jobban ráérsz otthon tornázz v. aerobic heti 2x. Így egy hónap alatt lemegy a 4 kg.

2010. jan. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösssz :) ez nagyon hasznos tanács volt, remélem menni fog.
2010. jan. 7. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!