Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha tegnap túl sokat ettem ma...

Ha tegnap túl sokat ettem ma kevesebbett érdemes?

Figyelt kérdés

Tegnap ezeket ettem:

Reggeli: teljes kiörlésű croissant (tesco) 1 kk otthoni erdei gyümi dzsemmel+ 125g danone activia teljes kiörlésű gabonával és 1 alma, meg kávé 100 ml tejjel

10 órai: 1 banán és 4 győri édes zabfalatok keksz (tudom h ezek szarok hiába mondják egészségesnek nyugi, csak nem bírom magam konrtolálni xd), megint kávé 100 ml tejjel

ebéd: grillezett csirkemell jázmin rizzsel és kedvert salátával, szósz nélkül (olyan kifőzdés méretű adag, szóval túl sok, de mind megettem)

uzsonna: 30 g földimogyoró (héjas, nem sós) megint kávé 100 ml tejjel

vacsora: teljes kirölésű császár zsemle (spar), májkrém (10g kb) 1 paprika, kb 100 g uborka

Vacsi utána bűnözés: 2 sor (66g) mogyorós milka, 40 g sósropi

XDXD nagyon para tudom!!!

De bicóval voltam melóban, 2 x 30 p (12 km összesen kb) és délutn voltam gymben, másfél órát legalbb edzettem, 15 p kardio, és sok sok hasazás, karozás, hátazás és segg!

Am 52 kg vagyok, 161 cm. Jöhetnek a szidalmak!:)



2015. okt. 10. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem érzem ezt túl soknak, talán a nasi lehetne kevesebb... én kb ugyanennyit eszek minden nap, 163 cm vagyok 48 kg...
2015. okt. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egyedül az ebéd volt valami normális szerü a többi kukába való edzeni meg 1 óránál többet ugy se kéne ilyen kis testtel meg pláne
2015. okt. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha vlóban ilyen sokat eszem mindennap, hogy nem hízol el nagyon? Most volt 3-4 durvább napom, amikor ilyesmit ettem, sokat és szart, 2500 kalórát, és egyből feljött 1 v másfél kilónyi... Nem értem ha ennyiket tudsz enni, hogy nem jön fel rád, még többet kellene mozognom?
2015. okt. 12. 07:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Gyors az anyag cseréje
2015. okt. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok


Igen, valószínűleg anyagcsere és genetika kérdése a dolog. Mozgás tekintetében napi kb. 20 percet jógázom, és néha lépcsőgépezek is egy kicsit, úgyhogy nem viszem túlzásba...

2015. okt. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És amúgy te miket szoktál enni? Te is ilyen sokat nassolsz meg eszel ilyen egészségtelenebb dolgokat is?
2015. nov. 14. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!