Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem alvás előtt mit érdemes enni?

Aliz2003 kérdése:

Nem alvás előtt mit érdemes enni?

Figyelt kérdés

Hétfőtől barátnőmmel versenyzünk, hogy ki bírja tovább alvás és evés nélkül. (semmi csalás egyik oldalon sem)

Az lenne a kérdés, ma még mit egyek amivel esetleg jobban oda tudok figyelni órán, esetleg nem látszik annyira a fáradtság az emberen?



2015. szept. 27. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Úr isten ! 2 hülye 12 éves már nem tudja milyen hülyeséget találjanak ki… ugy reménykedek h kamu… áruld el kis szívem melyikotok fejèből pattant ki ez a hiper szupi ötlet :3
2015. szept. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

órán?? Még iskolába jársz és ilyen hulyeseget csinalsz??


Energiaital es kave ami a leghatasosabb, hogy ne aludj, de miert akarod tonkretenni magad?

2015. szept. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak egy egyszerű szórakozás :) Sajnos csak víz játszik közbe amit lehet, az energia ital pedig nem hiszem, hogy 24 óra múlva is működne :P
2015. szept. 27. 21:08
 4/9 anonim ***** válasza:

Úristen, de hülyék vagytok! Mi a franc szórakozás abban, hogy szédelegsz, és kimarja a gyomrodat a sav, és a szervezeted pánikol?

Idióták! Jó dolgotokban már nem tudjátok, hogy milyen hülyeséget csináljatok. Aztán majd az egyikőtök elájul mikor megy le a lépcsőn, legurul, és jól kitörik a nyakát, majd akkor meglátjuk, hogy milyen jó szórakozás.

Persze, mondhatod, hogy ilyen úgy sem fog megtörténni, de simán előfordulhat.

Legalább valami olyan dolgot csinálnátok, aminek haszna, értelme van. Mert ennek aztán semmi.

2015. szept. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Mindig örömmel tölt el, amikor a témához nem hozzászóló hozzászólásokat olvasom. Főleg amikor az még az intelligencia szintemet is becsmérli, főleg úgy, hogy neki csak egy dolga lett volna, a témához hozzászólni és még ez sem sikerült. :)


Amúgy tárgytalan, mától már nincs kaja :( de azért köszi azt a pár sort :)

2015. szept. 28. 15:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Te tudod.
2015. szept. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem igazán tudtam, csak bevágtam egy szelet kenyeret :)
2015. szept. 28. 19:49
 8/9 anonim ***** válasza:

Én azért bevettem volna a citromos vizet is a képbe, az engem határozottan élénkít... (Ennek hiányában maradna a hűtőhideg víz, az felébresztene kissé, plusz a mozgás is.) De az első éjjel után már alva is elaludnék, az nem nekem való.

Mivel alvás nélkül nem bírjátok sokáig, a nem evés annyi ideig nem különösebb gond, ha egészségesek vagytok. De az alvás... OK, nem mindenki igényli feltétlenül naponta, mint én, de azért az elég ütős kínzás, ha az ember nem tud aludni, ezt szabad akaratból, ha nem is olyan sokáig s persze jobb körülmények között... De sokfélék vagyunk. Nemevést játszottam én is, 4,5 napig, poénos volt. Versenyzésből nem csináltam volna, kíváncsi voltam :) S munkanélküli, iskola mellett azért durvább, főleg alvás nélkül.


Azért remélem, van annyi eszetek, hogy ha nem bírjátok, akkor cselekedtek s nem várjátok meg, míg összeestek.

2015. szept. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem tűnik vészesnek, főleg a nem alvás része, csak a szemem picit fáradt, inkább a nem evésnél rossz az, hogy az illatokat nem lehet elkerülni és csorog az ember nyála :D Inkább viccesnek írnám le mint "kínzásnak".Egyedül a meleget nem értem, mért van sokszor melegem, az ember ha kimerült akkor nem fáznia kéne?
2015. szept. 29. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!