Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit pumpálnak a Mo. Ba jövő...

Mit pumpálnak a Mo. Ba jövő banánokba, amit akár 20 évvel ezelőtt nem?

Figyelt kérdés
mi a külömbség a Mo.s banánok és az usa-ba érkező banán között (hozzáadott szerek szempontjából)

2015. okt. 18. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:
SEMMIT, honnan veszel ilyen hülyeséget?
2015. okt. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
azért remélem, hogy ez szarkazmus volt
2015. okt. 18. 22:34
 3/9 anonim ***** válasza:
NEM. Valami HITELES forrásod van, ami a kérdésedet alátámasztja? Vagy csak a szokásos tudaltan emberek paranoiája?
2015. okt. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem értem, te nem itt éltél eddig? tartósítószerek nem is léteznek, ááh
2015. okt. 19. 18:24
 5/9 anonim ***** válasza:

A banánBAN nincs semmi tartósítószer.

Legfeljebb a héját kezelik besugárzással, vagy tartósítószerrel, de azt úgysem eszed meg. Viszont ez mindenhol így van, nemcsak MO-on, és ezelött 20-30 éve is így volt.

Nem tudom, MOST mire föl jutot eszedbe ez a kérdés, szerinted MI változott az elmúlt idöszakban?

2015. okt. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nos én pont a héjára vagyok kíváncsi
2015. okt. 20. 19:28
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem BELEPUMPÁLNAK valamit, hanem befújják valamivel. De mivel a héját nem fogyasztja el értelmes ember, ezért nem igazán gond.


A google-ban meg meg tudod keresni, hogy milyen szerekkel tartósítják a gyümölcsöket.

2015. okt. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem is mondtam, hogy értelmes ember vagyok :D amúgy nem úgy enném meg, másra kell
2015. okt. 21. 18:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha leírnád, miért akarnád tudni, akkor többet lehetne segíteni. Többféle vegyszert használnak, ami önmagában nem mérgezö, csak a baktériumokra meg gombákra nézve.
2015. okt. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!