Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha nem eszek, akkor mi bajom...

Nninna kérdése:

Ha nem eszek, akkor mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Egész nap alig eszek 2 falatot. Lehet tőle bármi bajom?

2015. okt. 20. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
anorexia, hianybetegsegek, halal
2015. okt. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És mindez mennyi időn belül?
2015. okt. 20. 21:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól függ. Mennyi tartalékod van miből, mennyi kalóriájú az 1-2 falat, mennyit mozogsz. Ha kemény fizikai munkát kell végezned 12 órában, akkor egészen hamar is belehalhatsz, de ha már csak a csontjaid vannak meg szinte, akkor is, mivel most már a létfontosságú izmok elbontása jön...

Ezek eléggé sarkított példák, igen.


Én hónapokig is húznám, mert van zsírtartalékom, van egy kicsi izmom, amiből még tudok fogyni gond nélkül, elég stramm vagyok szerintem és tudtommal különösebb tápanyaghiányom sincs még. Sajna most jön a tél, evés nélkül gyorsan lecsökken a D-vitaminkészletem, de abba még nem halnék bele tavaszig.

De aki már rég koplal és sovány és tönkrement immunrendszerű, az nem tuti, hogy sokáig húzza. Persze a test igyekszik, szó szerint múmiának kinéző anorexiások is elmozognak még meglepően sokáig... Nem mindenkié, persze.

2015. okt. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!