Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehetséges, hogy a sok csokolá...

Lehetséges, hogy a sok csokoládétól bebarnult a hajam?

Figyelt kérdés

Egy bizonyos csokoládé függőségem van már egy jó ideje. Sajnos már 2 éve nem szabadulok tőle. Átlagra lebontva kb. 1,4 tábla csokit eszek meg naponta. (persze ez aránytalanul oszlik el, mert van hogy egy nap csak egy negyed táblát, meg van olyan is hogy hármat) Most nem emiatt kérek segítséget elsősorban, hanem egy másik dolog miatt.

Észrevettem, hogy teljesen bebarnult a hajam, pedig régebben szőkés voltam. Persze lehet, hogy hülyeség, de nem lehetséges, hogy ez a rengeteg csokoládé miatt van? Már hallottam olyanról, aki rengeteg répát evett minden egyes nap, és ezért bevörösödött a haja. Sőt, még a fia is vörös hajú lett, annak ellenére, hogy egyik szülője sem volt eredetileg vörös. Nos, mit gondoltok? Az én esetem is ilyen?



2015. okt. 21. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmi köze a kettőnek egymáshoz.:)

Általános jelenség, hogy sokaknak gyerekkorában, fiatal korában világos, akár egész világos hajszíne van, míg az évek során sötét színű, sötétebb színű lesz.

Lásd: tejföl szőke voltam gyerekként, most pedig barna hajam van, a párom szintén elég szőke volt gyereknek, aztán lett neki fekete haja. Ja, és egyikünk sem eszik napi szinten ennyi csokit!:)

És vörös hajú sem lesz senki a sok sárgarépától! Ez mind genetika és bármilyen felmenőről öröklődhet.

2015. okt. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Úgy látom, inkább az agyad kezdett sötétedni a sok csokoládétól.
2015. okt. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A csokitól és a répától nem tud elszíneződni a hajad. (a répától mondjuk a bőröd az igen)

A hajszín az évek múlásával alapból változik. Na meg nyáron mindenki szőkébb, mint télen. (a nap miatt)

2015. okt. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A vörös haj az a postástól lett.
2015. okt. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Minden 2. napra fehér csokit tervezzél (sőt az elején kicsit még sűrűbben is), aztán akkor visszavilágosodik.

Uborkából meg senki ne egyen sokat...

2015. okt. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor viszont uborkábol, éppen, hogy sokat kéne enni azon fiuknak, akik nagy kukira vágynak, sok körtét, a lányoknak akik kerek hátsora, sok tejet inni, akik fehér fogakat szeretnének, sok brokkolit akik zöld hajat,sok fött tésztát, akik ruganyos és hajlékony izomzatra, sok olivabogyot akik azt szeretnék, hogy a husuk besavanyodjjon, és a zombik ne egyék meg, sok kiscicát, akik puha és fényes hajra vágynak...vannak ilyen trükkök ám.:))
2015. nov. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az építő jellegű válaszokat!

Örülök, hogy legalább 10 hasznos percet töltöttél el azzal, hogy ezt a kommentet megfogalmazd. Bár ha jobban belegondolok, ennyi idő alatt talán VALÓBAN megválaszolhattál volna egy olyan kérdést, amire tudod a választ és nem válaszolták meg előtted öten.

És köszönöm mindenkinek, felfogtam, hogy a csokiak nincs köze ehhez.

2015. nov. 8. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!