Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A csokoládétól lehetek étvágyt...

A csokoládétól lehetek étvágytalan?

Figyelt kérdés
Mikulás óta étvágytalan vagyok elég sok csokit ettem meg ma is !!És érzem hogy a hasam üres de mégsem kívánom ..!Attól félek valami komolyabb bajom van !Ugye nem ????
2009. dec. 8. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha sok csokit eszem, én is étvágytalan vagyok:D Csak én nem érzem, hogy üres lenne a hasam, sőt épp ellenkezőleg. Szerintem nincs semmi baj, de igazából nem tudom... Hátha valaki ír majd valami okosat:)
2009. dec. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ha én reggeli után-majdnem ebéd előtt eszem csokit,vagy csipszet,sós mogyorót,vagy bármi más ilyen jellegű "nagyon egészséges" nassot,ebédelni már aznap nem fogok,mert nem kívánom.

Egyszerűen elveszi az étvágyat,és minden egyes alkalommal ezt tapasztalom.Sok ember van ezzel így!

2010. febr. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!