Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hova tűnik belőlem a kaja?

Hova tűnik belőlem a kaja?

Figyelt kérdés
Borzalmasan sokat eszek.Reggelire egy 1/2 doboz gabonapehely fél liter tejjel.A többi étkezés nem rendszeres,azt eszem amit megkívánok.PLd 4db sajtburger,egy 32 cm-es pizza,egy csomag bacon-t olajban kisütök magamnak...AKi látja,mennyit eszek,el sem hiszi.Nem csak sokat,hanem sokszor eszek.Ha 2 órán keresztül nem eszek,már éhes vagyok.na most én 174cm magas vagyok,és 46 kg.Pedig nem sportolok semmit,és az anyagcserém sem gyors.
2010. márc. 17. 19:58
 1/10 anonim válasza:
Asztaku.va!!! tényleg,hova tűnik belőle???
2010. márc. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

az anyagcseréd gyors

és van ilyen

amúgy mi lenne ha nem szemét gabonapelyhet ennél, hanem tápláló cuccot és akkor nem kéne annyit, na meg a pizza se a legmegfelelőbb meg a többi se amit írtál

inkább egy jó marhapörkölt nokedlivel

rakott krumpli

gazdag húsleves

főtt tészták

nem minőségi a táplálkozásod, az a baj

2010. márc. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ezzel most azt akartam szemléltetni,hogy a hízlaló kajáktól sem hízok.Rakott krumpli gyulai kolbásszal,szalonnával,tejföllel,kevés krumplival,nyamm.Pörköltöt is pont tegnap ettem.Amikor (nem sűrűn) pizzát rendelek,az egészet megeszem,és ha mekibe megyek (nem épp mindennapi program) akkor annyit eszem,amennyivel jóllakok. hétköznap:Gabonapehely,két-három szendvics,két csoki,három müzliszelet,két joghurt,ebéd a suliban,ebéd otthon,gabonapehely megint,szendvics,aztán pedig amit találok a hűtőben felzabálom.
2010. márc. 17. 20:42
 4/10 anonim ***** válasza:
Örülhetsz nagyon.... kiváltságos vagy... Csak mondjuk a koleszterin szintedre kiváncsi lennék. Igaz most nem határoz, de mi lesz majd később. Na de válasz a kérdésedre, ilyen tipus vagy... én meg szerencsétlen géneket örököltem, azaz nagyon hizékony tipus vagyok.
2010. márc. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

mennyi idős vagy?

18 éves koromig ugyanez voltam

most hogy töltöm a 19et kezdenek meglátszódni rajtam:S

2010. márc. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem ártana egy vérvétel. Leginkább a pajzsmirigy hormonokra lennék kíváncsi. Ha túlműködés van, akkor szokott ilyen előfordulni.
2010. márc. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem mondom, hogy egészséges vagy, de szerencsés egyelőre !


Én is pont azt teszem amit te : amikor megkivánok valamit be a számba , nem érdekel a kalória vagy a savassága az ételnek, egyszerűen azt fogyasztom, ami jólesik


És veled ellentétben én jelenleg alacsonyabb vagyok és dundibb is, mint te, de nem aggaszt. Sportoltam és újra nekifogok kezdeni s bárhogy is alakuljon a dolog, engem többé senki sem bolondit, mi a jó abba ha valaki reggeltől estig fekete kenyeren, leveleken és csirkehúson él ? Na köszönöm, én ennél jobban szeretem magamat :-D


Jah, és lány vagyok, tehát ha én igy élek és eszek akkor csak azt tudom mondani, hogy te se aggódj, főleg ha nincs súlyproblémád ! A sors kegyelmez neked, ennyi !!


És nekem is, mivel szabad elmém van és nem pánikolok be, hogy ' jajj, valyon ebbe a müzliszeletbe 100-nál több kalória volt ? o.O '


Egyél és szórakozz !

2010. márc. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm=D
2010. márc. 19. 16:18
 9/10 anonim ***** válasza:

nem akarlak megijeszteni de csekkold le, hogy nem vagy e ......undorito lesz...sorry, ferges. Ez komoly.

Amugy meg iszonyuan irigyellek:)

2010. márc. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem vagyok férges,először én is arra gyanakodtam,de nem vagyok az
2010. márc. 21. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!