Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Vegánok! Miután elkezdtétek...

Vegánok! Miután elkezdtétek ezt az életmódot mennyi idő után múlt el a haspuffadás?

Figyelt kérdés
Én 3 napja próbálgatom ezt az életmódot,és azóta nagyon puffad a hasam. Főleg ma. Mit tehetek ez ellen vagy mennyi idő alatt múlik ez el,mert nagyon kellemetlen? (És hétvégére jó lenne ha ez a puffadás elmúlna)

2015. nov. 2. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha több zöldséget, gyümölcsöt eszel mint korábban, akkor ez normális. Az emésztőrendszernek hozzá kell szoknia a magasabb rosttartalomhoz. Változó, hogy kinél meddig tart, én előtte is elég rostdúsan táplálkoztam, úgyhogy nekem nem okozott problémát, valakinél 1-2 hét. A legjobb, ha az ember fokozatosan emeli a zöldség, gyümölcs mennyiségét.

Az is lehet, hogy bizonyos növényi táplálékra érzékenyen reagálsz. Ez általában káposztafélék, hüvelyesek, valakinél a burgonya stb.

2015. nov. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eddig is több zöldséget és gyümölcsöt ettem,szóval nem értem hogy ez most miért viseli meg ennyire a gyomromat. De a puffadás mellett fájni is szokott a hasam időközönként
2015. nov. 4. 06:11
 3/4 A kérdező kommentje:
Az elmúlt napokban brokkokit és karfiolt ettem ami esetleg puffaszthat, más kifejezetten puffasztó zöldséget nem.
2015. nov. 4. 06:13
 4/4 anonim ***** válasza:
9%
A haspuffadás soha nem múlik el. Olyan mintha egy nyúlnak pörköltet adnál enni. Felejtsd el!
2016. márc. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!