Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Volumass 35 vs 35 prof. A...

Focifocifoci kérdése:

Volumass 35 vs 35 prof. A sima 35-ben 100g / 48 g a szénhidrát, amiből 3,6 g a cukor. A prof. -ban 100g / 44 g a szénhidrát amiből 20 g a cukor. Úgy tudom az a jó ha kevesebb a cukor a szénhidrátból, tehát akkor a régi v35 ebből a szempontból jobb?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a kreatinja jobb, engem most inkább a szénhidrát/cukor kérdés érdekel, de összhatásról is írhattok véleményt megköszönöm ! Korábban használtam a sima v35-öt, és eléggé bejött, vékony gyors emésztésű vagyok, 3,5 hónap nehéz fizikai munka mellé szedtem be nem egészen 3 kg v35-öt, és felszedtem 9-10 kilót. Hasra szinte semmit, karra, hátra, mellre, combra jött sok izom.
2015. nov. 11. 12:56
 1/1 anonim válasza:

Hát igazábol attol fugg mennyi idős vagy

Ha egyebkent fiatal vagy akkor inkabb a sima volumass

Mert nem tudna hasznositani a szervezeted a kreatint ugy mint egy felnőtté viszont ha mar idősebb vagy 20 25 eves akkor siman szedheted a prof ot

Es akkor is szedheted vegul is ha nagyon durvan tolod az edzeseidet mert akkor viszont nagyon durvan visszatölt

A cukor az mindegy ha vekony vagy szerintem jo hogyha van benne egy kicsi mind a 2 fajta szénhidratbol

2015. nov. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!