Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Akkor is lehetek bulimiás ha...

Akkor is lehetek bulimiás ha megfelelő testsúlyom van és nem vagyok túlsúlyos?

Figyelt kérdés
170cm vagyok és 54kg, amit megeszek azt mindig kihányom ha nem tudom bűntudatom van... Azt olvastam hogy a bulimiások kövérek..én szerintem még nem tartozok a kövér kategóriába.. Szerintetek?
2015. nov. 12. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel amit megeszel, azt mindig kihányod, ha nem, akkor bűntudatod van. Na emiatt vagy bulimiás, nem a kövérségen múlik. Nagyon gyorsan kérj érdemi segítséget, ne tedd tönkre magad teljesen.
2015. nov. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nemhogy lehetsz, te az vagy.

Normális ember megemészti, és nem kihányja az ételt...

Ráadásul még bűntudatod is van, ha nem teheted...

2015. nov. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Dehogy, rengeteg ideális alkatú bulímiás van, akiknek pl. reprezentatívnak kell lenniük, nem hízhatnak el...

Aki kihányja az ételt, miért lenne kövér? Max. ha részben az elhízottsága miatt lesz bulímiás, akkor eleinte még túlsúlyos... Vagy ha jóval többet eszik, mint amit kihány... Nem kell összefüggésnek lennie, beteg mindenféle súllyal. Ugyanez vonatkozik az anorexiára, az elején simán lehet igen kövér is a delikvens.

2015. nov. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!