Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tudnátok nekem mondani kis...

Tudnátok nekem mondani kis térfogatú, de kalóriadús ételeket, alapanyagokat? Köszi.

Figyelt kérdés
2015. nov. 15. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Zsírszalonna.
2015. nov. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Zsír, vaj, olajos magvak, tojássárgája, méz, baracklekvár... Ez utóbbiak már lightosabbak.


Konkrét ételeknél a fatbomb (magyarul sosem olvastam még róla, így nem tudom, nevezik-e zsírbombának... én bonbonnak nevezem az enyéimet) van ott a szeren :) Olajos mag és zsiradék (vajjal finomabb és édesebb, de kókuszzsír is jó) keverve, lehet fele-fele arányban, de vajjá darált olajos maghoz kevesebb is adható. Hűtés nélkül puha, hűtve ropogós :)

De néha simán összekeverek egy kis diót vajjal és málnával eszem. Pofonegyszerű, remek ketogén desszert.


Mire kell?

2015. nov. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hízni szeretnék. Problémám, hogy valószínűleg (kivizsgálás folyamatban) irritábilis bélszindrómám van, így nem ehetek meg akármit.
2015. nov. 16. 08:27
 4/4 anonim ***** válasza:

Ahhoz a betegséghez nem értek, nem tudom, mit nem ehetsz... Talán a rostokra kell vigyázni? Nem tudom.


Ha híznod kell, akkor az is számít, hogy mi laktat, mivel sokat érsz vele, ha pár falat vajtól jóllaksz órákra... Bár éhség nélkül is lehet enni, csak akkor nem érdemes és igen nehéz, ha megvan az alapos jóllakás.

S persze az időzítéssel is lehet játszani. Lehet, hogy a több kicsi, lehet, hogy a kevés nagyobb étkezés maximalizálja a bevitt kalóriamennyiséget...

2015. nov. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!