Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tudnatok nekem mondani olyan...

Tudnatok nekem mondani olyan teljes kiorlesu kenyeret ami tenyleg az?

Figyelt kérdés
A feher kenyer mellett szeretnek enni egy kis "egeszseges" pekarut is, mivel nagyon szeretem a szedvicsekez, miegymast. Nagyon felek az ilyen szinezett barnakenyerektol, mert nem eleg ,hogy ugyan az mint a feherkenyer, meg teletomik mesterseges szinezekkel.Es jo lenne kicsit visszavenni a szenhidratokbol legalabb ezen a teren :D Vagy ha valaki esetleg maganak suti a kenyeret maglisztelbol stb. szivesen elfogadnam a receptjet :) Ettem Update-es kenyeret, az egesz jo volt. Van kozetetek olyan esetleg akinek negativ elmenye volt vele? Mert mondjuk liszterzekeny es annak ellenere,hogy igy reklamozzak, baja lett tole?! Elore is koszonom :)
2015. aug. 14. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Receptet nem tudok, de a Félegyházi és a Lipóti pékség választékában érdemes szétnézni. A honlapjukon megtalálod az összetevőket.
2015. aug. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ceres sütő teljeskiörlésű tönkölybúzás kenyere ilyen, csomagolt, szeletelt kenyér.
2015. aug. 15. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!