Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az alkohol roncsolja a fehérjét?

Az alkohol roncsolja a fehérjét?

Figyelt kérdés

Üdv.


Konditerembe járok, ami miatt plusz fehérjét iszok. Kérdésem, hogy ha alkoholt iszok rá, akkor is megmarad a fehérje, mint "életképes", felhasználható tápanyag?

A sör alatt 1 doboz sört értek (nem többet).



2015. nov. 18. 23:52
 1/4 anonim válasza:
10%
Szerintem eleve rummal keverd be a fehérjét. Ha komolyan edzel, ne hagyd ki a májnapot.
2015. nov. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy sör még szénhidrát forrásnak is felfogható, szóval ne parázd túl a dolgot. Szerintem az étrendedben lehetne hibát találni ami nagyobb mint ez a kis apróság. :D
2015. nov. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1 doboz sör nem fog ártani:)
2015. nov. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nem szabad ennyire komolyan venni a testépítést, persze ha Mr.Olympiára készülsz akkor más tészta azért :)


Én is átestem ezen az időszakon, hogy próbáltam mindent tökéletesen betartani, de teljesen felesleges, ha néha megkívánsz egy sört nyugodtan igyál, ha 1-2 hetente elmész pl. a mekibe attól se lesz bajod, a hangsúly a mértéken van.

2015. nov. 19. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!