Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Rossz a vesének és a májnak,...

Rossz a vesének és a májnak, ha kevés vizet iszom és napi kb 3-4liter különböző teát iszom?

Figyelt kérdés
2015. dec. 5. 12:47
1 2 3
 1/21 Titusztitusz ***** válasza:
54%
Szerintem nem...Én már időtlen idők óta napi 5 liter különböző teát szoktam inni, napi beosztásban, viszont tiszta csapvizet szinte semmit...(Max. néhány pohárkával...)Éshát elvagyok épen-egészségben vígan, a mai napig is...
2015. dec. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
A szervezetednek mindegy, hogy víz vagy tea, ameddig a tea nincs tele cukorral, ugyanis ez is (ízesített) víznek számít.
2015. dec. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Nem ízesítem semmivel a teát, se cukor, se citromlé. A csapvizet én sem szeretem és mivel sokat iszom, lusta vagyok felhordani az ásványvizet, plusz a hidegben jobban esik a tea. :) Akkor megnyugodtam.

2015. dec. 5. 13:36
 4/21 Titusztitusz ***** válasza:
Szerintem jól csinálod akkor a dolgot...Mivel énis is rengeteg teát iszom nap mint nap, hát én sem ízesítem semmivel sem a teafőzeteket...Mivel ha még ízesíteném is azt a hatalmas mennyiségü teát, az már valszeg ártalmas következményekkel is járna...Ígyhát én úgy csinálom a dolgokat, hogy csak JÓ ERŐSEN KIFŐZÖM (Azaz a nejemmel kifőzetem...)a teákat, aztán csak úgy, "nyersen" iszom őket mindig...Tökéletesen meg lehet szokni így is a különböző teák sajátos ízét...
2015. dec. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Jövő hét szerdán megyek nagyrutinra, azért is a kérdés. Nem fogja rossz irányba befolyásolni a máj és vesefunkciók eredményeit szerinted? Jobb lenne a mentes ásványvíz?
2015. dec. 5. 13:59
 6/21 A kérdező kommentje:
Ki törölte a hozzászólásomat? Én kérdésem, nem kellene jelentgetni, ha engem nem zavar.
2015. dec. 5. 14:29
 7/21 Titusztitusz ***** válasza:
Amúgymeg ha kontrollvizsgálatra kell menned,akkor inkább igyál csak símán csapvizet addig...Jobb az óvatosság, nehogy aztán a dokik belekössenek valamelyik értékbe...
2015. dec. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Műtét előtti vizsgálat lesz, és ha nem lesz jó a vérképem, akkor nem lesz műtét sem...
2015. dec. 5. 16:24
 9/21 Titusztitusz ***** válasza:
Ez esetben inkább hagyd a teaivást szerintem a kontrollvizsgálatokig...Mondom, jobb az óvatosság, bár nem hiszem hogy gond lenne belőle, de inkább ne kockáztass...(A törölt hsz-edet írd meg nekem privibe, hátha onnan nem törlik, és ha vannak ismereteid az itteni moderáció működési rendjéröl, írd már meg légyszíves azt is szintén a privimre...)
2015. dec. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Akkor mégsem jó a tea?


Nem tudom, hogyan működik a moderálás..

2015. dec. 5. 16:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!