Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 164 cm-er vagyok 65 kg rendsze...

164 cm-er vagyok 65 kg rendszeresen sportolok de nem fogyok szerintetek mit tehetnék még?

Figyelt kérdés
Szerintem nem eszek sokat. Reggelente általaba 1 joghurtot meg 1 szelet kenyeret eszek. Ebédre általaban 1 szendvicset egy müzlit szoktam enni. Vacsora általába eszek egy muzlit meg valami gyümölcsöt .
2015. dec. 12. 16:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Cukor cukorral, kevés fehérje. Ne csodálkozz, rossz a táplálkozásod.
2015. dec. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elég fehérjét fogyasztok.
2015. dec. 12. 18:20
 3/9 anonim ***** válasza:
A fehérje ugyan nem látszik az étrendeden, de persze a "szendvics" elég tág fogalom. Számold ki, mennyit eszel, a leírásod nem sokat mond (nem tűnik soknak, de lehet, hogy neked nagy szendvicsed van. ha megfelelő a fehérjebeviteled, akkor eleve benne kell lennie egy csomó húsnak vagy sajtnak vagy sok tojásnak vagy valaminek)...
2015. dec. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A szendvics normal meretu es szokott benne lenni sajt, szalami ,zoldsegek. Es amit leirtam az peldaul egy olyan nap amikor nemtudok hazamenni edzes elott, ha hazatudok menni akk nem szendvicset ebedelek hanem rendee fot etelt.
2015. dec. 13. 10:01
 5/9 A kérdező kommentje:
A szendvics normal meretu es szokott benne lenni sajt, szalami ,zoldsegek. Es amit leirtam az peldaul egy olyan nap amikor nemtudok hazamenni edzes elott, ha hazatudok menni akk nem szendvicset ebedelek hanem rendesen föt etelt.
2015. dec. 13. 10:03
 6/9 anonim ***** válasza:

A fent leírt étrend kizárt, hogy elegendő fehérjét tartalmazzon. Ha nem sportolnál, akkor is 50g fehérjét kéne enned naponta, így pedig még többet. Ebből teljes értékű fehérje egyedül a joghurtban és a szendvicsben lévő szalámiban, sajtban van. A növényi fehérjék nem teljes értékűek.

A műzli tág fogalom. Lehet sima magkeverék, de gyakran cukrozott, ízesített kalóriabombák. A felvágott és a sajt tele van telített zsírral, ami a szénhidráttal kombinálva különösen elősegíti a hízást. Az egész étrended kétes minőségű szénhidrátforrásokra alapul, minőségi ételt nem tartalmaz, kivéve talán amikor főtt kaját eszel, de az megint elég tág fogalom. Lehet jó és rossz is, általában az is problémás (sok zsír+szánhidrát).

Amíg nincs normális étrended, nem fogsz lefogyni.

2015. dec. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor tudnatok ajanlani dolgokat h megfelelo legyen a taplalkozasom ?
2015. dec. 13. 17:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Van a neten pár ingyenes testépítő ebook, olvasd el őket: Sárga kapszula, Powerbuilder, Amit a zsírégetésről tudni kell. Ezekben le van írva, hogy milyen tápanyagokból mik az irányadó mennyiségek. Az builderen van fent étrend kalkulátor is, de a kalóriabázison is lehet nézelődni.
2015. dec. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat.
2015. dec. 13. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!