Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nincs kedvem enni, és...

Miért nincs kedvem enni, és miért nincs étvágyam? Már nagyon régóta ( nem szerelmi bánat) nálam sajnos ez alapbol van.

Figyelt kérdés
Problémám van az evéssel,nagyon ritkán van étvágyam és akkor nagyon kevés enivalotól jol lakom.Van,hogy teéljesen megfeletkezem az étkezésről van hogy 1napig.Utána azért eszek mert már szédülök..de van,hogy imádom érezni az éheség érzését.Miért van ez?
2008. szept. 14. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valami pszichés probléma lehet a háttérben szerintem. Nem ártana felkeresned egy szakembert (pszichológust).
2008. szept. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
valóban jó lenne felkeresned egy pszichológust, és pszichológus mellett a háziorvosodat is, nehogy valamilyen szervi/neurológiai probléma álljon a háttérben.
2008. szept. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
61%
Halihóóó..!!Laura vagyok szeretnék találkozni egy bulémiás vagy anorexiás lánnyal!Félő én is az egyik vagyok..szeretném ha valaki segítene,cserébe én is megtennék mindent!!:)E-mailem:dorothea17@tvn.hu..mielőbb írj...!!
2008. szept. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
14%
haggyátokmár dehogyis! csak azért nincs étvégyad mert éppen nincs kedved ahoz a kajához. vegyél egy fánkot és edd meg :)
2008. szept. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez annyira jó, hogy csak a saját szemetekkel látjátok a világot:) Sajnos nem veletek történik mindez, a lánynak valóban táplálkozási zavarai lehetnek, és ez egy betegség!

Nem lehet annyival elintézni, hogy "egyen egy fánkot"...

Mindenképp fordulj orvoshoz, először a körzetihez, ő beutalót ad a megfelelő szakrendelésre!

2008. szept. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat főleg az utolst:) és az összeset:)
2008. szept. 23. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!